2733
2739

چه امتیازات و شرایطی داره؟ کی تحویل دادن ماشینو؟ بعد چندوقت؟

بی مادر بزرگ شدم ولی قوی شدم و مستقل😥خوشحالم که دختر ندارم که روزهایی که من کشیدمو اون‌نکشه... پسر خوبه 😊 مثل باباش بشه غم نداره تو دنیا بی خیال و دلخوش. 😊من حتی وقتی نظر مخالف میدم از رو دلسوزی و خواهرانه است پس از دستم ناراحت نشین شماها خواهرای مجازی منید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها بیاین راهنمایی کنین چطوریه؟ با ثبت نام افرادی عادی چه فرقی داره؟

بی مادر بزرگ شدم ولی قوی شدم و مستقل😥خوشحالم که دختر ندارم که روزهایی که من کشیدمو اون‌نکشه... پسر خوبه 😊 مثل باباش بشه غم نداره تو دنیا بی خیال و دلخوش. 😊من حتی وقتی نظر مخالف میدم از رو دلسوزی و خواهرانه است پس از دستم ناراحت نشین شماها خواهرای مجازی منید
2742
من طرح مادران سایپاثبت نام کردم پارسال ۹۰روزه هم تحویل گرفتم

بدون قرعه کشی؟

همون اولش پول گرفتن؟ چقد؟ قسط و .. چطوری بوو؟

ببخشید وقتتو میگیره ولی ممنون میشم توضیح بدی 

بدون قرعه کشی؟ همون اولش پول گرفتن؟ چقد؟ قسط و .. چطوری بوو؟ ببخشید وقتتو میگیره ولی ممنون میشم تو ...

اره بدون قرعه کشی .اول ۱۰۰میلیون حساب وکالتی باز کردم بعد اینکه اسمم دراومد زمان دادن ۲۴ساعت بقیه پول بریز.بعداینکه ریختم ۹۰روزبعدش تحویل دادن 

2738
اره بدون قرعه کشی .اول ۱۰۰میلیون حساب وکالتی باز کردم بعد اینکه اسمم دراومد زمان دادن ۲۴ساعت بقیه پو ...

مبارکتون باشه؟ بقیه هزینش نقدی بود یا قسطی؟ کلش چقد شد؟