2737
2739
عنوان

این عادیه؟

89 بازدید | 13 پست

مامانم رفتن سفر یه ماهه من ۱۰روز اول عالی بودم ۱۰روز دوم بد نبود ۱۰روز سوم سخت بود و الان دیگه نمیکشم هر شب تا دم صبح بیدارم و یکی دو بار شوهرم و دخترم که خوابیدن نشستم گریه کردم 

الانم اینقدر به مامانم فکر کردم که مغزم هستش (حامله ام و این حال داره اذیتم میکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بخاطر تغییرات هورمونی حاملگی هم هست 

به مامانت زنگ‌ بزن بگو اگر ممکنه زودتر برگردن

با همسرت صحبت کن و سعی کن حال خودت رو بهتر کنی 

خدا مادرت رو صد و بیست سال صحیح و سلامت واست حفظ کنه 

2740

ویدیوکال بگیر دائم درتماس باش باهاش

"انزوا را به وابستگی ترجیح میدهم. وقتی وابستگی از بین رود، انسان وارسته می شود" "ملتی هستیم که هنوز خشنونت رو مردونگی، حماقت رو نجابت، شادی رو هرزگی، دزدی رو زندگی میدونیم؛ راه درازتری تا انسانیت داریم. و راه دراز تری تا آرامش و عشق..." "مدرسه که میرفتیم، هربار که دفتر مشقمون رو جا می ذاشتیم معلممون میگفت: مواظب باش خودتو جا نذاری! ما می خندیدیم و فکر می کردیم نمیتونیم خودمونو جا بذاریم! بزرگ که شدیم بارها و بارها خودمو جا گذاشتیم؛ توی یه کافه، توی یه خیابون، توی یه شعر..."  
بخاطر تغییرات هورمونی حاملگی هم هست  به مامانت زنگ‌ بزن بگو اگر ممکنه زودتر برگردن با همسرت ص ...

دقیقا من دو سه شبه کلا استرسی شدم همش میگم اگه یه روزی خدایی نکرده کاریش بشه مامانم من واقعا دق میکنم همین الان می‌دونم حالش خوبه فقط چون دلتنگم تو این حالم خدا به دادم برسه همسرم و دخترم خیلی با محبتن و هوامو دارن تا میام سرمو گرم کنم نمیشه اصلا تمرکز ندارم همش استرس دارم 

خاله هام نمیزارن مامانم برگرده وقتی میگم نمیتونم تحمل کنم میگن تو لوسی 🤷🏻‍♀️

دقیقا من دو سه شبه کلا استرسی شدم همش میگم اگه یه روزی خدایی نکرده کاریش بشه مامانم من واقعا دق میکن ...

با مامانت صحبت کن خصوصی و بگو چقدر بهش نیاز داری 

عزیزم به خودت بگو اینها فقط فکر هست و قرار نیست چیزی بشه 

به خودت یادآوری کن که تغییرات هورمونی هست 

اینطوری کنترل احساساتت راحت تره 

به سلامتی و دل خوش و شادی  نی نی بیاد بغلت 

بلد نیست تهش تماس صوتیه 

به این فکر کن که داره عشق و حال میکنه و حال دلش خوبه. 

"انزوا را به وابستگی ترجیح میدهم. وقتی وابستگی از بین رود، انسان وارسته می شود" "ملتی هستیم که هنوز خشنونت رو مردونگی، حماقت رو نجابت، شادی رو هرزگی، دزدی رو زندگی میدونیم؛ راه درازتری تا انسانیت داریم. و راه دراز تری تا آرامش و عشق..." "مدرسه که میرفتیم، هربار که دفتر مشقمون رو جا می ذاشتیم معلممون میگفت: مواظب باش خودتو جا نذاری! ما می خندیدیم و فکر می کردیم نمیتونیم خودمونو جا بذاریم! بزرگ که شدیم بارها و بارها خودمو جا گذاشتیم؛ توی یه کافه، توی یه خیابون، توی یه شعر..."  
با مامانت صحبت کن خصوصی و بگو چقدر بهش نیاز داری  عزیزم به خودت بگو اینها فقط فکر هست و قرا ...

مرسی عزیزم آره واقعا حق باشماست امیدوارم بگذره این حس و حال 

مرسی ازینکه وقت گذاشتی ❤️