2733
2734
عنوان

علاقه زیاد به کاکائو

126 بازدید | 29 پست

کسی هم هست اینجور باشه یا فقط منم   مثلا یه شیرکاکائو بزرگ رو تو ۵دقیقه میخورم به نظرتون طبیعیه

می نویسم یادگاری تا بماند روزگاری گر نبودم روزگاری این بماند یادگاری
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من بیمارستان اعصاب روان بستری بودم همیشه همسرم میگفت چی میخوای میگفتم شیر کاکائو منم عاشق شکلاتم🤤🤤

مردم هرگز خوشبختی خود را نمی‌شناسند اما خوشبختی دیگران همیشه جلوی دید آنهاست  به داشته های خود عمیق تر نگاه کنید   
2742

بله طبیعیه مگه میشه شیرکاکائو بزرگ رو تو ۵ دقیقه نخورد  

🍋 ellen_.art@ لطفا از پیجم حمایت کنید مرسیییی🍋🍋🍋ما نینیسایتیا گرسنگان عکسی هستیم  🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋ellen_.art@🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋به صورتی بودن گوگولی بودن اینجا نگاه نکن این سایت خیلی ترسناکه👹☠️☠️🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋ellen_.art@ آموزش گوگولیجات 🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍒🍋🍋🍋🍋🍋
2738

خیلی طبیعیه . آدم چیزی رو که خیلی دوست داشته باشه خیلی سریع میخوره . منم همینطوری من کلا کیک ، قهوه و نسکافه ، کاکائو ، بستنی ، فست فود ، نوشابه ، دلستر و دوغ ، زرشک پلو با مرغ .... رو خیلی سریع میخورم 

بخندی میگذره نخندی هم میگذره پس بخند تا خوش بگذره✌🏻️ 
من بیمارستان اعصاب روان بستری بودم همیشه همسرم میگفت چی میخوای میگفتم شیر کاکائو منم عاشق شکلاتم🤤🤤

بیمارستان اعصاب روان برا چی بوده 

منم همینم نگران نباش

بستنی کاکائویی و پریما دبل چاکلت واااای

شکلات های تللللخ

شیر کاکائو

ساقه طلایی کاکائویی

ویفر های کاکائویی 

بادام زمینی روکش دار کاکائویی

منو ول کنی تو الویه و قورمه سبزیم کاکائو میریزم😂

❤سرگروه قرمز و نارنجی تاپیک رکورد سلامتی❤
بیمارستان اعصاب روان برا چی بوده 

افسردگی و مشکل اعصاب دارم

مردم هرگز خوشبختی خود را نمی‌شناسند اما خوشبختی دیگران همیشه جلوی دید آنهاست  به داشته های خود عمیق تر نگاه کنید   
خیلی طبیعیه . آدم چیزی رو که خیلی دوست داشته باشه خیلی سریع میخوره . منم همینطوری من کلا کیک ، قهوه ...

میدونی منم عاشق فست فود هستم ولی هضمش نمیکنم اجزا شو مثل قارچ اصلا نمیتونم هضمش کنم

2706