2733
2734

سیپروترون به مرور بهت افسردگی میده

باید اصلاح سبک خواب و تغذیه انجام داد

پیج واژینیسموس دات آی آر(v a g i ni smus . irr) برای همه ی خانومها مفید و داشتنش ضروریه حتما مطالبشو دنبال کنید👌🏻چشم ها راشاید بتوان نابود کرد اما اندیشه را هرگز... از اونجایی که یادمه، همه فقط خواستن برن بهشت،هیشکی نخواسته بسازه بهشت🌚تو بگو بهشت چی شدش؟ اینجا هرکی مرد که رفتش زیر خاک..!!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اصلاح سبک کردم ورزشم میکنم 

عزیزم وقتی با اصلاح سبک نتیجه نگرفتین یعنی سردی رحمتون بالاست

باید پاکسازی انجام بدین

مشاور طب سنتی وتشخیص عارضه ها از روی زبان👅کارآفرین بانوان💪.                                اگه نمیدونی زبان شناسی چیه تایپک عکس زبانو بخون/مااینجا به خانم ها یادمیدیم هدفمند زندگی کنن👌
باید چکار کنم؟؟ 

اگر تمایل دارین یه عکس باکیفیت از زبانتون دوساعت بعد غذا به همراه قد وزن  برام بفرستین

تا وضعیت درونی بدن مشخص بشه چون عارضه هایی زیادی هستن مستقیم روی رحم تاثیرمیذارن

مشاور طب سنتی وتشخیص عارضه ها از روی زبان👅کارآفرین بانوان💪.                                اگه نمیدونی زبان شناسی چیه تایپک عکس زبانو بخون/مااینجا به خانم ها یادمیدیم هدفمند زندگی کنن👌

اگر اینجا دوس ندارین عکس بذارین ایدی پیامرسان هم میدم خدمتتون

اره 4ماهه دارم میخورم ولی ریزشم زیاده 

اسپیرو لاکتون برای ریزش گاهی باید دوزش تغییر کنه مثلا دوز بالای صد 

حالا نمیدونم دوزی که میخوری چنده 

ولی اسپرولاکتون برای ریزش عالیه 

فقط استرس نداشته باش اگر استرس داری یا افسردگی ، دکتر روانپزشک هم برو