2733
2734
عنوان

جمعه زیتون پرورده خوردم

163 بازدید | 26 پست

با یه خوراک تند تو رستوران 

از جمعه یه چیزی رو پوستم کنار لبم هست 

تقریبا یه دایره کوچیک اندازش عدسی 

رنگ دورش یکم روشن تره 

چند روزیم بود خشک شده بود 

دیروز رفتم داروخونه گفت احتمالا قارچ پوستیه، یه پماد کلوتریمازول گرفتم از دیروز زدم هیچ فایده ای نداشت 

حالا برای دکتر وقت گرفتم فردا

بنظر شما حساسیته؟؟ 

رنگش درست میشه بنظرتون؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا انقدر صورتتون چربه که بنظرم ربطی به غذا نداره

°•یا عِمادَ مَن لَا عِمادَ لَهُ°•                                                ای تِکیه گاهِ آنکه تِکیه گاه ندارد!✨                      فرنازهسـدم💛
2731

قارچ پوستیه برای منم اینجوری میشه،دوسه بارپمادبتامتازون بزنی معجزه میکنه ازفصل بهارهستش

بگذار بگویند و بگویند و بگویند.. بگذار بِبُرند و بدوزند و بپوشند.. تو بخند، گوش بده، خیره بمان، هیچ مگو..
از دیروز تا الان ۳بار زدم  تاثیر نداشته  چقد باید بزنم ؟

منم ازین پمادگرفتم تاثیرنداشت روپوستم،فعلادوسه روزبزن دیدی تاثیرنداره بتامتازون بخر اون صددرصدجواب میده

بگذار بگویند و بگویند و بگویند.. بگذار بِبُرند و بدوزند و بپوشند.. تو بخند، گوش بده، خیره بمان، هیچ مگو..
قارچ پوستیه برای منم اینجوری میشه،دوسه بارپمادبتامتازون بزنی معجزه میکنه ازفصل بهارهستش

اخه رنگشم سفید شده یکم 

رنگشم درست میشه ؟؟ 

خیلییی نگرانم🤕😥

از دکتر وقت گرفتم

منم ازین پمادگرفتم تاثیرنداشت روپوستم،فعلادوسه روزبزن دیدی تاثیرنداره بتامتازون بخر اون صددرصدجواب م ...

ببین پماد که گرفتم کلوتریمازون،  اسمش ، ولی داروخونه گفت بتامتازون هم داره 

اخه رنگشم سفید شده یکم  رنگشم درست میشه ؟؟  خیلییی نگرانم🤕😥 از دکتر وقت گرفتم

اره نگران نباش قارچ دیگ،من هرسال بهاراینجوری میشم پمادمیزنم خوب میشه فوری