2737
2739

من عروسی هستم که هفته ای یکبار با همسرم‌میریم خونه مادرشوهر خیلی کم‌پیش میاد دست خالی بریم ..اون غذا درست میکنه من ظرف ها رو میشورم و تو تمییز کاری بهش کمک میدم..روز مادر و تولد همیشه واسش کادو میخرم و میرم‌پیشش‌.هفته ای یکبار بهش زنگ میزنم ..اما در مقابلش اون موقع عروسی گرفتن گفت پول نداریم و ما با وام ازدواجمون رفتیم یه ماه عسل سه روزه ..خونه هم خودمون اجاره کردیم ..تو هزاران مشکل و بدهی باهامون سرد شده بودن که طرفشون نریم ..اینم بگم خودش منو انتخاب کرده و از همه لحاظ ازشون بهترم ...اما این خانم نه زنگ میزنه نه خونمون مباد ..هر وقت بخوایم بریم خونش بهانه میاره که نریم ..انگار صد پشت غریبه ام ...وقتی شوهرم میره سر کار فقط بهش زنگ میزنه ..دلش میخواد پسرش فقط باهاش در ارتباط باسه منو بچمو نمیخواد ..به نظرتون چیکار کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738
توهم مثل خودش رفتار کن .منم کم محلی کردم حالا خودش افتاده دنبالم که رفت آمد کنه

بود و نبودمون واسش مهم نیست ..یه مدت نرفتیم دیدم از لج کل داراییشو داره میده به داماد..همون املاکی که شوهرم با بدیختی خرید ولی به نام پدرش زده شدن

بود و نبودمون واسش مهم نیست ..یه مدت نرفتیم دیدم از لج کل داراییشو داره میده به داماد..همون املاکی ک ...

خب زیاد نرو خونشون یا ناهاریا شم داری سختشه اشپزی کنه بعد شام برین یه ساعت بشنین بعد برین

2706