2737
2734
عنوان

قلبم و ظاهرم یکی نیست کمکم کنید

597 بازدید | 45 پست

سلام وقتتون بخیر 

من تو یه خانواده نیمه مذهبی بزرگ شدم 

جوری ک کسی کار نداره بهم بگه لباست کوتاهه یا موهات بیرونه یا هرچی ولی خب جوریم نبودم ک شال نپوشم یا مثلا کراپ و چیز تو خیابون ولی مانتو جلو باز میپوشم و.....

اما چندوقتیه نمیدونم چرا ولی دوس دارم چادر بپوشم دوس دارم موهام بیرون نباشه کلا تو اینستام ایقد ای مدت نگاه چادر و عبا و حجاب کردم ک کل اکسپلورم شده حجاب

اما نمیتونم چادر بپوشم یا حجاب کنم حس میکنم مورد تمسخر واقع میشم یا کسی اطرافم با حجاب نیست ک منم حجاب کنم

بنظرتون چکار کنم ؟

کاری که دلت میخواد رو انجام بده

وقتی به کسی آسیب نمیزنی چه اشکالی داره

تمسخر در هر صورت همیشه هست. چه با کراپ چه با چادر

أَکْثَرُهُمْ لا یَعْقِلُونَ، أَكْثَرُهُمْ لَا يُؤْمِنُونَ، أَكْثَرَ النَّاسِ لَا يَشْكُرُونَ، كَثِيرًا مِنْهُمْ لَمُسْرِفُونَ، كَثِيرًا مِنَ النَّاسِ لَفَاسِقُونَ… این توصیف خدا از بیشتر ما انسان‌هاست. غم انگیز و باعث شرمساریه!!! بیشترشون فکر نمیکنن. بیشترشون ایمان ندارن. بیشترشون تشکر نمیکنن. بیشترشون اسراف میکنن و……..!!! خدا به بندگانش کرم و بخشایش دارد، ولى بیشتر مردم سپاس‌گزار نیستند. آل عمران 110... آنها نعمت خدا را می‌شناسند، سپس آن را انکار می‌کنند و بیشترشان ناسپاسند! بقره 243؛ نمل 73. (با اندکی تفاوت)... نعمت‏ خدا را مى ‏شناسند اما باز هم منكر آن مى ‏شوند و بيشترشان كافرند. نحل 83... آنها هنگامی كه اذان مي‏گوئيد و مردم را)به نماز مي‏خوانيد آن را به مسخره و بازی مي‏گيرند، اين بخاطر آن است كه آنها جمعی هستند كه اندیشه نمی‌کنند.. مائده، ۵۸... اگر اکثر مردم روى زمین را اطاعت کنى، تو را از راه خدا گمراه سازند؛ زیرا جز از پى گمان نمی‌روند و جز به دروغ سخن نمی‌گویند.انعام، 116... خداوند نسبت به مردم صاحب فضل و كرم است هر چند اكثر مردم شكرگزاری نمی‏كنند. غافر 61... پروردگار تو نسبت به مردم فضل و رحمت دارد ولی اكثر آنها شكرگزار نيستند. نمل 73... و……..

تو مرحله اول حجاب بدون چادر رو داشته باش

مثلا مانتوی بلند و جلو بسته موها کاملا تو 

بزار چشم اطرافیان عادت کنه بعد از چندماه یا یوسالی چادر بپوش 

یه خونه روستایی با باغ تو یه روستای خوش آب و هوا میخوام آرزومه داشته باشم, خدایا برسون با جفت روحیم الهی آمین😃😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خیلی سخته 🥺

امتحان کن

میخوای از مانتو عبایی شروع کن ببین چطوریه

أَکْثَرُهُمْ لا یَعْقِلُونَ، أَكْثَرُهُمْ لَا يُؤْمِنُونَ، أَكْثَرَ النَّاسِ لَا يَشْكُرُونَ، كَثِيرًا مِنْهُمْ لَمُسْرِفُونَ، كَثِيرًا مِنَ النَّاسِ لَفَاسِقُونَ… این توصیف خدا از بیشتر ما انسان‌هاست. غم انگیز و باعث شرمساریه!!! بیشترشون فکر نمیکنن. بیشترشون ایمان ندارن. بیشترشون تشکر نمیکنن. بیشترشون اسراف میکنن و……..!!! خدا به بندگانش کرم و بخشایش دارد، ولى بیشتر مردم سپاس‌گزار نیستند. آل عمران 110... آنها نعمت خدا را می‌شناسند، سپس آن را انکار می‌کنند و بیشترشان ناسپاسند! بقره 243؛ نمل 73. (با اندکی تفاوت)... نعمت‏ خدا را مى ‏شناسند اما باز هم منكر آن مى ‏شوند و بيشترشان كافرند. نحل 83... آنها هنگامی كه اذان مي‏گوئيد و مردم را)به نماز مي‏خوانيد آن را به مسخره و بازی مي‏گيرند، اين بخاطر آن است كه آنها جمعی هستند كه اندیشه نمی‌کنند.. مائده، ۵۸... اگر اکثر مردم روى زمین را اطاعت کنى، تو را از راه خدا گمراه سازند؛ زیرا جز از پى گمان نمی‌روند و جز به دروغ سخن نمی‌گویند.انعام، 116... خداوند نسبت به مردم صاحب فضل و كرم است هر چند اكثر مردم شكرگزاری نمی‏كنند. غافر 61... پروردگار تو نسبت به مردم فضل و رحمت دارد ولی اكثر آنها شكرگزار نيستند. نمل 73... و……..
2740
تو مرحله اول حجاب بدون چادر رو داشته باش مثلا مانتوی بلند و جلو بسته موها کاملا تو  بزار چشم ...

خب همین اصلا مانتو بلند ندارم مانتو بلندم نیست ک بگیرم خیلی برام سخته🥺

خب همین اصلا مانتو بلند ندارم مانتو بلندم نیست ک بگیرم خیلی برام سخته🥺

عبا بپوش

خیلی شیکه و حجاب خوبیم داره 

به نطرات بقیه هم‌توجه نکن 

اگه از پرپر شدن هموطنای بی گناهت خوشحالی ،یا به نطفه ت شک کن یا به لقمت😏                                                     گفتند دنیا، دنیای مذاکره است نه موشک.... ما زبان دنیا را بلدیم.... اما سردار مارا با موشک زدند....

شرایط منم مثل شماست بااین تفاوت که همه کراپ و اینا میپوشن و من چادری هستم و اصلا سختم نیست چونکه اصلا هیچی برام مهم نیست جز انجام دستورات خدا و رضایت خدا.

سلام حضرت زندگی ، امام زمانم  وقتی در پناه توام ، نمی ترسم . وقتی به یاد توام ، دلتنگ نمی شوم . وقتی نام تو را می برم ، بی شکیب نمی گردم ...تو تمام آرامش منی ، آفتاب منی ، بهار و گل و نسیم و بوستان منی ، تو ملجا و جان پناه منی .. اصلا ... معنای زنده بودنِ من با تو بودن است ..شکر خدا که تو را دارم ...
2706