2737
2739

شوهرم دارو میخوره که عوارضش سرکوب میل جنسیه، سرهر بحث کوچک چند ماهه دعوا می‌کنه وجای خوابش را جدا کرده ،یه روز گوشیش جامونده بود، رفتم چک کردم دیدم سیصد تا عکس ج ن ده تو گوشیشه، پاک کردم و داغون شدم تا آوند رفت سر گوشیش قهرمرد که این رابطه که توش اعتماد نیست و مثل بچه ها منو چک میکنید تموم شده و ما دیگه زنو شوهر نیستیم حلقه هم درآورد اصلایکماهه حاضر نیست بشینیم حرف بزنیم یه بار من پا پیش گذاشتم دستشو گرفتم با پررویی پسم زد و گفت فقط بخاطر دوتا بچه ها دارم میام خونه وگرنه فقط طلاق

دست پیش گرفته گوشی را من براش کادو خریدم، نت هم بلد نیست بخره من میخرم براش، بعد با ابزاری که من دادم عکس ک و ن زنا را نگاه می‌کنه شاکی هم هست میگه کاری نمی‌کردم که....تو می اینا نیستی و من برای تحریک نیاز داشتم بببینم

به حریم خصوصی من تجاوز کردی

الان جای من باشید با دوتا بچه چکار میکنید ، من فقط میخواهم بیاد مثل قبل زندگی کنیم و دیگه هم این چیزارانبینه

سراسر زندگی من معجزه بود 

چرا پا پیش میزاری وقتی مقصر تو نیستی ٫؟؟؟؟

خدایا بخاطر همه نعمت های که بهمون دادی شکرت🌿❤️    نی نی سایت خونه و پناهگاه ما خانوماست یه خونه شلوغ و پر از صدا خدایا کسی از اهل این خونه رو ناراحت نکن الهی آمین 🤲🏻عین خونه پدریمون میمونه هر چقدر تعلیق میشیم باز برمیگردیم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

برعکس شده دیگه همین کارا رو کردی انقدر وقیح شده یکم خودتو ناراحت نشون بده بگو چقدم که جواب اعتمادم رو دادی ببخشید یعنی چی برای تحریک نیاز داشتم اونا رو ببینم هر چی اونا دارن توام داری دیگه تو رو میدید خو

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!
2740

اولا این حرف شما درست نیس که میگی من براش خریدم ابزار منه!

کار ایشونم اصلااا درست نیست چون به نظرم لازمه بعضی وقتا همو چک کنین هر چقدر هم اعتماد باشه شاید یه چیزی شده اصلا شریک زندگی یادش رفته به شما بگه! نه خیانت مثلا موضوع دیگه ای اما چک گردن نباید دائمی باشه 

زاتا اگه چیزی تو گوشی نباشه بعد دو سه بار چک کردن آدم خودش دیگه دست به گوشی طرف نمیزنه 

همسنگرمی❤️چه کنارم باشی ،چه دور ، چه صد قدمیم✨
بنظرم این فقط یه بهونه بوده خودشو از تو جدا کنه بعد ها کم کم طلاق بده خدا کنه اینطور نباشه

خب آره منم به همین شکل کردم و ناراحتم بخاطر بچه هام و آینده و...

سراسر زندگی من معجزه بود 
2706