2733
2739
عنوان

طلا هامو بفروشم زمین بخرم !؟

135 بازدید | 12 پست

زمین ۱۵۰ متری تو روستامون  

خودمون خونه نداریم و اجاره نشین هستم برای آینده ساخت و ساز کنیم !؟ 

خوبه به نظرتون طلا هامو بفروشم به اسم خودم بخرم یا نه !؟ 

فقط 32 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا بخاطر تمام نعمت های که بهم عطا کردی شکرت❤️🤲🏻   خدایا شکرت قوربون نعمتت برم الهی تاریخ ۱۴۰۳/۲/۱۴ بی بی چکم مثبت شد خدایا خودت مراقبت هدیه قشنگمون باش 

خوبه

خدایا تو زیباترین حضور زندگی منی💞(سلام بر ابراهیم) مردی از تبار نور و ایمان که در سخت ترین شرایط زندگیم ناجی من شد🌸🤚برای روح این شهید بزرگوار یک صلوات بفرست عزیزی که داری امضام می‌خونی ان شاالله حاجت روا باشی 🌹🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
خوبه

به صرفه است !؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا بخاطر تمام نعمت های که بهم عطا کردی شکرت❤️🤲🏻   خدایا شکرت قوربون نعمتت برم الهی تاریخ ۱۴۰۳/۲/۱۴ بی بی چکم مثبت شد خدایا خودت مراقبت هدیه قشنگمون باش 

اگه میتونی یه‌خونه نقلی تو شهرتون بخر

فقط 26 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 که تو خداوندِ رویدادهای محالی🙂 𝟏𝟒𝟎𝟑/𝟎𝟗/𝟎𝟏 الهی بیاید بماند نرود آن شادی🌱🦢
جاش خوبه؟ ارزش خرید داره؟ 

بله خونه کلنگی هست انگار باید ریخته بشه در حد یه زمین خالی 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
اگه میتونی یه‌خونه نقلی تو شهرتون بخر

با این پول میتونم مسکن مهر بخرم که اصلا نمیتونم توش زندگی کنم به نظرت مسکن مهر خوبه یا این زمین ؟؟؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با این پول میتونم مسکن مهر بخرم که اصلا نمیتونم توش زندگی کنم به نظرت مسکن مهر خوبه یا این زمین ؟؟؟؟

مسکن مهر

فقط 26 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 که تو خداوندِ رویدادهای محالی🙂 𝟏𝟒𝟎𝟑/𝟎𝟗/𝟎𝟏 الهی بیاید بماند نرود آن شادی🌱🦢

اخه تو روستا؟!

•دنیایِِ آرزوهام تو چشمایِ هیزٍ تو نیست :/                          •اگع الماس نباشع برا من نیست:/                                             •و در آخر هیچکس ب زیبایی حرفهایش نبود!:/                                     ○آدم تنها باشع ب "خ♡دا" نزدیک ترع○

مسکن مهر بخر زندگی نکن بفروش یجا دیگه کوچیک بخره زندگی کن

خدایا دمت گرم ولی اخرش نفهمیدم اینجا که هستم تقدیر منه یا تقصیر من❤