2733
2734
عنوان

وکیل های دور برتون

| مشاهده متن کامل بحث + 425 بازدید | 38 پست

مهاجرت کردن المان

ماهم عاشق بچه ایم ولی به رو خودمون نمیاریم که جلو بقیه وانمود کنیم خودمون نمیخوایم البته خدام به رو خودش نمیاره که ما عاشق بچه ایم. انتظار از درد دندان بدتره انتظارازکندن جان بدتره..

خیلی خوب نیستن 

یه سری کارمندشدن یه سری هم زدن تو مارهای دیگه 

وکالت فقط قدیم خوب بود

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد. 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

برادرم نظامی بود بخاطر حقوق کمش همون موقع درس خوند آزمون داد قبول شد

نظامو ول کرد

الان ی ۶ ۷ ماهیه پیش ی وکیل کار میکنه طرف تیلیاردره 

ولی هنوز هزارتومنم به داداشم نداده بابام خرجشو میده 

2731

بستگی داره واقعا به عرضه و جربزه خودش و اینکه وکیل سرپرستش و وکیلای دور و برش و همکاراش کیا باشن 

خواهر من وکیل سرپرستش از روئسای اسکودا بود و کلا با اونا بُر خورد و قاطی شد 

تو دوران کارآموزیش هم ماشین خارجی خرید هم سفر اروپا رفت

الانم که ۳ ۴ ساله کاراموزیش تموم شده اصلا حق الوکاله زیر ۲۰۰ میلیون قبول نمیکنه کلا پرونده توپ برمیداره طلاق و این چرتی پرتیا کار نمیکنه  

نی نی سایت کجاست ؟ جاییکه داده ها و آمار های علمی ، منطق و عقلانیت حرف آخر رو میزنه :) در واقع اصلا حرف نمیزنه :) لذا کامنتام به مذاق بعضی ها خوش نمیاد :)

یه سوال

اون خانمایی که وکیلن از کارشون راضین؟ راسته که میگن دردسرش بالاست؟

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا درخواست دوستی ندین باتشکر _ باردار نیستم، تیکر آزمونمه؛ کاربری دست دو نفره ! :)  

درآمد وکیل به خیلی چیزا بستگی داره اول از همه به کوشش خودش زبر و زرنگیش مهارتهاش ، فن بیانش و اجتماعی بودنش و ... خیلی از وکلا هم هستن تلاش نمیکنن شدن مشاور حقوقی جزوات و برنامه های کپی شده تو پاچه داوطلبا میکنن از طریق پول میگیرن ، وکالت خیلی اعصاب خوردی داره پرونده هاش کار هر کسی نیست 

ننه قزی 🤶🏻
جدی؟اشم خواهرتون چیه میخام سرچ کنم

ببخشید نمیتونم بگم

نی نی سایت کجاست ؟ جاییکه داده ها و آمار های علمی ، منطق و عقلانیت حرف آخر رو میزنه :) در واقع اصلا حرف نمیزنه :) لذا کامنتام به مذاق بعضی ها خوش نمیاد :)
بستگی داره واقعا به عرضه و جربزه خودش و اینکه وکیل سرپرستش و وکیلای دور و برش و همکاراش کیا باشن&nbs ...

مثلا چجور پرونده هایی؟ گنگستری و جنایی؟ واقعا انقدر خوبه؟

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا درخواست دوستی ندین باتشکر _ باردار نیستم، تیکر آزمونمه؛ کاربری دست دو نفره ! :)  
بستگی داره واقعا به عرضه و جربزه خودش و اینکه وکیل سرپرستش و وکیلای دور و برش و همکاراش کیا باشن&nbs ...

خواهرتون پرونده های زمین و ملک و اینا هم برمیدارن؟

چون اکثرا این پرونده ها پول زیاد توشونه.

و اینکه میتونم بپرسم تو کدوم شهره خواهرتون؟