2733
2739
عنوان

مهمونی خونه جاری

275 بازدید | 18 پست

کلا این جاریم با من مشکل داره همیشه من خوبی میکنم اون بی احترامی ناگفته نمونه که شوهرمم طرف اونه بعد امسال مامانم اینا رو واسه عید دید اصلا به رو خودش نیاورد بیاد احوال پرسی کنه ولی من همیشه مامانشو میبینم احترام میذارم

الان شوهرم زنگ زده که شب شام دعوت کردن منم اصلا دوست ندارم برم چون هر وقت میرم عقده هاشو فقط خالی میکنه مثلا به شوهرم هی تعارف میزنه ولی به من محل نمیده

از طرفی بچمم مریضه اصلا حوصله مهمونی ندارم ولی شوهرم میگه باید بریم

به نظرتون رفتم چطوری برخورد کنم؟؟

کاربر جدید نیستم فقط با کاربری جدید ‌اومدم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سنگین باش تحویلش نگیر منم تقریبن همچین مشکلی داشتم یبار سر جاریم با شوهرم دعوامون شد اینقد فوش بد بهش دادم الان جرات طرفداری نداره امسال دعوتمون کرد رفتم تو خونش بهش بی محلی کردم ادم حسابش نکردم

2728

گلم بچت مریضه بشین تو خونت بقیه هم مریض میشن

ب شوهرت بگو بچه مریضه چجوری بریم مهمانی☹️

عامو جونی خسمه اگ تو جوابتون طولش دادم درک کنین خیلی انرژی میخوا ک تایپ کنی خعلیاااا🤦‍♀️دعوا نکنین عیبه ینی توهر تاپیکی رفتم پاک جر بی چتونه عامو چتووونه🤨

متاسفانه من اخلاق بدی دارم 

با هر کسی مثل خودش رفتار میکنم .البته تا وقتی بی احترامی نبینم ،احترام زیادی میزارم بهشون .

شما هم دیگه وقتشه که مثل خودش رفتار کنی .

این سری هم که اومدن خونه ت فقط به برادر شوهرت تعارف کن

فقط 12 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برایتان اینگونه آرزو میکنم: آن زمان که خداوند در محشر بگوید چه داشتی ؟حسین (ع)سر بلند کند و بگوید حساب شد .مهمان من است 💔🥲 میشه برام دعا کنیدبعد از سه تا سقط نی نی مو سالم بغل کنم ؟❤️
گلم بچت مریضه بشین تو خونت بقیه هم مریض میشن ب شوهرت بگو بچه مریضه چجوری بریم مهمانی☹️

بهش گفتم میگه اشکال نداره مریضه  دعوت کردن باید بریم ،میگم خانومش بهم بی احترامی میکنه میگه اشکال نداره،الان به اجبار باید برم فقط نمیدونم چه برخوردی کنم

بهش گفتم میگه اشکال نداره مریضه  دعوت کردن باید بریم ،میگم خانومش بهم بی احترامی میکنه میگه اشک ...

چ رو اعصابه 

باهاش بحث نکن بدتر میشه

برو ولی لازم نیس مثله همیشه باشی توهم محل نزار

آدمای نامحترم لایق خوبی نیستن 

عامو جونی خسمه اگ تو جوابتون طولش دادم درک کنین خیلی انرژی میخوا ک تایپ کنی خعلیاااا🤦‍♀️دعوا نکنین عیبه ینی توهر تاپیکی رفتم پاک جر بی چتونه عامو چتووونه🤨
2738
بهش گفتم میگه اشکال نداره مریضه  دعوت کردن باید بریم ،میگم خانومش بهم بی احترامی میکنه میگه اشک ...

این مسائلو به شوهرت نگو مردا اصولا ب این چیزا اهمیت نمیدن یه جور دیگ بینشونو بهم بزن 

با پنبه سر ببر 

از همه نظر چه دلیلی داره مرد متاهل طرف زنشو ول کنه طرف جاری بگیره یا با جاری و خواهراش بره سفر 🫤

کلا حس میکنم منو نمیخواد البته منم دیگه دوسش ندارم و هردو بحواطر بچه موندیم

برو زیادی سعی نکن شوهرتو حساس کنی تا طرف اونو بگیره،بی خیال باش و خودتو با بچه سرگرم کن،بعد از اینکه برگشتی هم چیزی از رفتاراش نگو تا فک کنه برات اهمیتی نداره اینجوری بعد یه مدت همسرتم سمت اونو نمیگیره

2706