2737
2739

من افزایش وزن داشتم انقد بهم گفتن از خودم خجالت میکشیدم حالا جدیدا شروع کردم به رژیم

شماها هم موقعیتتونو از دست دادین بخاطر افزایش وزن؟ 

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛

روی وزن و اندامم خیلی حساسم اما پیش نیومده موردی که گفتید 

چون خیلی مراقبم و اجازه نمیدم وزنم بره بالا 

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پزشک ( MD _ Ph.D - genetics ) 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

13سالگی اینجوری بودم بخاطر تپل بودن خاله هام مسخره میکردن

هیجا نمیرفتم فقط کلاس ایروبیک و رژیم ب شدت سخت 

لاغر شدم استخونی باز خاله هام گفتن چقدر زشت شدی دوباره هیجا نرفتم 

دیگه وزنم ب حالت نرمال برگشت و اعتماد ب نفس گرفتم و خداروشکر اون دوران سمی تموم شد افسرده شده بودم 

2731
روی وزن و اندامم خیلی حساسم اما پیش نیومده موردی که گفتید  چون خیلی مراقبم و اجازه نمیدم وزنم ...

من داروی افسردگی میخوردم خیلی چاق شدم

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
هرطوری هستی خودت رو بپذیر عزیزم  با حرف بقیه به بدنت که بخشی از تو هست حس بد نداشته باش

ممنونم عزیزم دیگه میخوام به هیچکس توجه نکنم 

کار خودمو کنم

13سالگی اینجوری بودم بخاطر تپل بودن خاله هام مسخره میکردن هیجا نمیرفتم فقط کلاس ایروبیک و رژیم ب شد ...

هرکار کنی حرف میزنن

روی وزن و اندامم خیلی حساسم اما پیش نیومده موردی که گفتید  چون خیلی مراقبم و اجازه نمیدم وزنم ...

پروفایلتون خودتونین 

شروع .. 15 اردیبهشت 1403 .. قد 164 و وزن 77 . 30 اردیبهشت وزن 73 . 15 خرداد وزن 
2740
وزنت چنده

85

بهترین کارو میکنی 💎 با پذیرفتن خودمون دنیامون واقعا تغییر میکنه 💕

اره واقعا شرمنده خودمم که سال ها ازش خجالت میکشیدم❤

خیلی هم نیست  میتونی کمش کنی  منم اعتماد به نفسم رو از دست دادم

نه خیلی نیس ولی بس که میگن ادم دق میکنه

2706