2752
2734
عنوان

بچه ها واقعا راسته افتادن دندون توخاب یعنی شنیدن خبر فوت کسی

| مشاهده متن کامل بحث + 268 بازدید | 34 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دندونای بالا خانواده پدری

پایینی خانواده مادری

دندونای جلو اقوام نزدیک و عقب اقوام دور

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 
حالا میبینی برا بعضیا اتفاق میفته دیگ.مگن اگ توخاب خون بیاد بعد افتادن دندون باطل میشه اون خاب

نه واسه من خونم نیومد دندونای جلومم بود ک دور از جون میگن یکی از نزدیکا میمیره ولی خداروشکر تعبیر نشد ۴ ۵ بارم دیدم

چندروز قبل فوت پدرم،خواب دیدم دندونم افتاد روی خاک،تعبیرشو ازقبل میدونستم واتفاق افتاد

پسری دارم که ماهه  مطمئنم یه روزی آقاوکیل میشی و من بهت افتخار میکنم،میخوام بدونی مهمترین عشق زندگی مادری  دوستت دارم مرد مادر
1ممکنه تعبیر بشه 2ممکنه حقایقی از آینده توی اون خواب باشه که شیاطین بدونن 

اخه من چه تعریف کردم چه نکردم اتفاق افتاد 

بعد دومی رو متوجه نشدم حقایقی باشه که شیاطین بدونن ؟ مگه نمیدونن؟ یا بدونن چی میشه؟

اخه من چه تعریف کردم چه نکردم اتفاق افتاد  بعد دومی رو متوجه نشدم حقایقی باشه که شیاطین بدونن ...

شیاطین از آینده میخوان خبر دار بشن نیازدارن برای اتفاقاتی وما هم توی خواب از آینده خبردارمببشیم وبا گفتن خواب ممکنه اونا بفهمن وافداماتی برعلیه نا انجام بدن 

اقاهستم🚫
شیاطین از آینده میخوان خبر دار بشن نیازدارن برای اتفاقاتی وما هم توی خواب از آینده خبردارمببشیم وبا ...

عه چه جالب یعنی ما آینده رو براشون تعبیر میکنیم و میگیم  برای همین میرند اون کارو انجام میدند چون دقیقا کسی فوت کرد که هیچیش نبود تو خواب شیاطین سراغش رفته بودند

منم چندین بار خواب افتادن دندان دیدم اما اتفاقی نیفتاده 

وقتی به دنیا آمدم مادرم مرا به امام حسین هدیه داد ...این شد عشق من به امام حسین ... پارسال توفیق رفتن به کربلا رو پیدا کردم اونجا یک سیدی می گفت برای حاجت روایی هرچقدر میتونی صلوات به ائمه هدیه کن چون هدیه خیلی دوست دارند خودمم حاجت گرفتم ... روزی رو میبینم که مثل فرشته ها به آسمان ها پرواز میکنم 🙃نماز شب میخونم اگر میخوای دعا کنم و لایق باشم اسمت رو بهم بگو‌
2706