2733
2734

از همه حیوانات و حشرات میترسم 

از ارتفاع هم میترسم

پرسید لیاقت چیست؟  گفتم: همانیست که نداشتی و من شبانه روز به پایت ریختم ،بی معرفت....🥀                              نزدیکم نشو من پر دردم🙃               

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
😐😐یا بنی هاشم به چی هم فک میکنی دغدغه ام شو الان

از دسته فکرای ساعت سه شب به بعد که هیچ جوابی واسشون نیست😂🥲

روزای تیره شبای تارو..خیلی وقته فهمیدم کسی نیس اون بالا..خدایی نداره هوای ما رو:)🥀🖤🕊️
چجوری؟؟؟؟  

من توی ۱۱ سالگی به طرز عجیبی این فوبیا رو پیدا کردم.

تا ۲۱ سالگی اسم آمپول میومد تمام بدنم سست میشد.

حتی نمیتونستم آمپول زدن یه کسی دیگه رو هم ببینم

یه بار سرماخوردم انقدر حالم بد بود و نرفته بودم دکتر که سطح هوشیاریم اومد پایین و نیمه بیهوش شدم و تا مرز تشنج و فلج شدن رفتم.

خیلی مقاله خوندم راحع به این ترس ولی همشون میگفتن راهش رو به رو شدن با ترس هست.

آخه مگه میشد کسی که از آمپول میترسه، بره آمپول بزنه.

تا اینکه یه بار من و دستم سرما خوردیم؛  چون خوابگاهی بودم، مگبور شدم برم دکتر برامون آمپول نوشت.م

به دوستم گفتم: من میرم داروهارپ می گیرم(می خواستم اگه آمپول داده بود بندازم ببیرون.

وقتی داروها رو دیدم چشمم به آمپول که افتاد یه هو دلم ریخت ولی وجدانم اجازه نمی داد برا خودمو بندازم دور برا دوستمو نندازم.

رفتم تو مطب یه هو سریع آمپول رو درآوردم دادم به پرستار(میخواستم خودمو تو عمل انجام شده قرار بدم).

و رفتم رو تخت دراز کشیدم، ضربان قلبم تند شده بود ولی تا اومدم به خپدم بیام دیدم آمپولو زده و‌من هیچی حس نکردم‌

و از اون به بعد آمپول زدن برام عین آب خوردنه‌

و موقع تزریق سعی میکنم به آمپول فکر نکنم و کلا چشمم به آمپول آماده شده نیفته.

من مسلمانم، اما فرزند کوروش ام،ایران سرزمین مادری ام، من یگانه پرستم و آزادی را حق همه میدانم🌱                    به تاریخ کشورم، به تخت جمشید(پارسه) می بالم🌱          به حافظ، به سعدی، به فردوسی، به مولانای جان🌱            به پروین و نیما، به سایه، به صائب، به شاعران ایران🌱      هیچ کس و هیچ چیز نمی تواند مرا از «قرآن»، «گلستان سعدی»، «مثنوی و معنوی»، «دیوان حافظ»، «شاهنامه» «داستان های هزار و یک شب» و شعر فارسی جدا کند .         
چه جوری درمان کردی؟

نوشتم

من مسلمانم، اما فرزند کوروش ام،ایران سرزمین مادری ام، من یگانه پرستم و آزادی را حق همه میدانم🌱                    به تاریخ کشورم، به تخت جمشید(پارسه) می بالم🌱          به حافظ، به سعدی، به فردوسی، به مولانای جان🌱            به پروین و نیما، به سایه، به صائب، به شاعران ایران🌱      هیچ کس و هیچ چیز نمی تواند مرا از «قرآن»، «گلستان سعدی»، «مثنوی و معنوی»، «دیوان حافظ»، «شاهنامه» «داستان های هزار و یک شب» و شعر فارسی جدا کند .         
منم همینطور 

شما چه طور درمان کردید؟!

2706