2737
2734
عنوان

پزشکی یا دندانپزشکی

518 بازدید | 36 پست

سلام خوبید خسته نباشید ببخشید من پزشکی دانشگاه ایران می خونم ترم 2 هستم الان درخواست تغییر رشته دادم و الان می تونم ترم 3به بعد جز دانشجو های دندانپزشکی بشم 

ولی الان سر یه دوراهی بدی گیر کردم از یه طرف به پزشکی خیلی علاقه دارم و می خوام تخصصم آنکولوژی باشه از یه طرف دیگه به خاطر شرایط مالی بد و زود مستقل شدم می خوام برم دندون چون تو دوره ای عمومی می تونی خیلی درآمد داشته باشی و من الانم 21سالمه رفتم دانشگاه به نظرتون کدوم انتخاب کنم چون تو شرایط خیلی خیلی بدی هستم

من باید تا یک شنبه جواب بدم به دانشگاه ازتون خواهش میکنم تا می تونید بهم کمک کنید تو رو به امام رضا قسمتون می دم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عع دو سال از من بزرگترید.بنطرم اگر ۸ سال درس خوندن طاقت دارید خب بمونید پزشکی ولی دراند دندون هم بالاس منطقی فکر کنید لطفا❤️الهی همیشه موفق باشین

برام دعا کنین فرهنگیان بیارم و شرمنده مادرم نشم😘من نیازمندم تک دختر جهان پسری با قد ۱۹۰ و ته ریش و چشم ابرو مشکی باشم😂🦧
2738
پزشکی تشخیص و درمان هست خیلی قشنگ تر از دندون هست

دندونم تشخیص و درمانه ها😐 انگار اصلا نمیتونی چیه

دندون و فک و دهان خودش ده ها مشکل و بیماری ممکنه داشته که باشه پس تشخیص و درمان نمیشن؟

کاش میشد بشی🖤💔

چجوری میشه تاحالا نشنیده بودم اصن😳😳

بعد دانشگاه ایران ک رشته دندون پزشکی نداره 

د/د/س/چ/س😍      ‌‌‌                                                       تابستون راز امضامو مینویسم                                     تاپیک راه برای چاقی دیدین تگم کنید لطفا💕

همیشه یه کل کلی هست بین ما و دانشجوها دندان

درواقع ما اونارو به عنوان پزشک قبول نداریم 

1=2+2                                                                                 ناله واقعی رو خیام میکرده طرف منجم بوده ریاضیدان بوده شاعر بوده فیلسوف بوده دهن مهن واسه علم نذاشته تازه شکایت هم داشته که:از آمدنم نبود گردون را سود*وز رفتن من جلال و جاهش نفزود*وز هیچ کسی نیز دو گوشم نشنود*کاین آمدن و رفتنم از بهر چه بود؟
دندونم تشخیص و درمانه ها😐 انگار اصلا نمیتونی چیه دندون و فک و دهان خودش ده ها مشکل و بیماری ممکنه ...

من خودم علوم پزشکی هشتم لازم نیس برا من توضیح بدی 

کاری ک یک پزشک میکنه و درمانی ک انجام میده قابل وصف با بیماری های دندان نیست

آقایون نه ریپلای کنن ن در تاپیک های من شرکت کنن اجازه درخواست هم که ندارن 
2706