2752
2734
عنوان

پزشکی یا دندانپزشکی

| مشاهده متن کامل بحث + 518 بازدید | 36 پست
فعلا که رتبه قبولیشم پایین تره و سخت ترین رشته قبولی هست پس حتما یه چیزی داره که انقدر طرفدار داره ...

دقیقا.والا من دوست داداشم داخلی قبول شد نرفت گفت نیاز به پول دارم و تخصص داخلی آنچنان مثل قبل نیست و ارزش نداره ۶ سال دیگه درگیرش بشم،خیلی از چیزها از دور قشنگن...کلا کسی که دنبال درآمد هست سمت پزشکی نباید بره 

فعلا که رتبه قبولیشم پایین تره و سخت ترین رشته قبولی هست پس حتما یه چیزی داره که انقدر طرفدار داره ...

سختره چون ظرفیتش پاینتره و رشته اسونیه و زودتر به درامد میرسی

وگرنه اطلاعات پزشکیشون در حد زیست دبیرستانه خخ

1=2+2                                                                                 ناله واقعی رو خیام میکرده طرف منجم بوده ریاضیدان بوده شاعر بوده فیلسوف بوده دهن مهن واسه علم نذاشته تازه شکایت هم داشته که:از آمدنم نبود گردون را سود*وز رفتن من جلال و جاهش نفزود*وز هیچ کسی نیز دو گوشم نشنود*کاین آمدن و رفتنم از بهر چه بود؟********  "زن "در زبان کُردی به زیباترین نحو ممکن معنا شده نه خانم است نه زنیکه نه ضعیفه نه زن *او را «آفرت» مینامند به معنای آفریننده، اینو بخاطر یه موضوعی گذاشتم ک هیچوقت از یادم نره...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سختره چون ظرفیتش پاینتره و رشته اسونیه و زودتر به درامد میرسی وگرنه اطلاعات پزشکیشون در حد زیست دبی ...

اینم درنظر بگیرید داوطلب زیادی هم این رشته داره...دوست خودم پزشکی پردیس زنجان قبول شد و با اینکه دندون حتی آزاد خودگردان همه جا رو زده بود،قبول نشد...دوران دانشگاه قبول دارم راحتتره ولی قبولی به شدت سخته،اونقدری هم رشته راحتی نیست که شما میفرمایید

دقیقا.والا من دوست داداشم داخلی قبول شد نرفت گفت نیاز به پول دارم و تخصص داخلی آنچنان مثل قبل نیست و ...

دقیقا همینطوره

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂
2731
سختره چون ظرفیتش پاینتره و رشته اسونیه و زودتر به درامد میرسی وگرنه اطلاعات پزشکیشون در حد زیست دبی ...

مگه قراره اطلاعات پزشکی داشته باشن؟!

اونا قراره دندانپزشک بشن

این کامنت اولتون که گفتید دندونا رو قبول ندارید من فقط از شما شنیدم و برای همین برام عجیب بود.

من خودم دانشجو فیزیوتراپی بودم و داخل جمع دانشجوهای پزشکی و دندون بودم.همشون خیلی باشخصیت بودن و اطلاعات رد و بدل میکردن باهم...هیچکدومم حس برتری نداشت به اون یکی.همه هم ماشالا باسواد بودن داخل رشته خودشون

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂
اینم درنظر بگیرید داوطلب زیادی هم این رشته داره...دوست خودم پزشکی پردیس زنجان قبول شد و با اینکه دند ...

شما از بیرون دارید بهش نگاه میکنید وقتی که واردش بشید خودتون میفهمید چی میگم

1=2+2                                                                                 ناله واقعی رو خیام میکرده طرف منجم بوده ریاضیدان بوده شاعر بوده فیلسوف بوده دهن مهن واسه علم نذاشته تازه شکایت هم داشته که:از آمدنم نبود گردون را سود*وز رفتن من جلال و جاهش نفزود*وز هیچ کسی نیز دو گوشم نشنود*کاین آمدن و رفتنم از بهر چه بود؟********  "زن "در زبان کُردی به زیباترین نحو ممکن معنا شده نه خانم است نه زنیکه نه ضعیفه نه زن *او را «آفرت» مینامند به معنای آفریننده، اینو بخاطر یه موضوعی گذاشتم ک هیچوقت از یادم نره...
مگه قراره اطلاعات پزشکی داشته باشن؟! اونا قراره دندانپزشک بشن این کامنت اولتون که گفتید دندونا رو ...

نمیخاد هی چهارتا اطلاعات درست حسابی داشته باشن راجب بدن حالا که اسم پزشک روشونه!

یه فامیلی داریم تخصص داره بعد جدیدا رفتم تو پیجش دیدم اورده یه پرتقالو اورده چند قسمتش کرده و به قلب تشبیهش کرده که چطور کار میکنه خخ یعنی یه متخصص اومده اطلاعات زیست دبیرستانو میده زشت نیست واقعا

جا بحث زیاده حالا بیخیالش