2752
2734
عنوان

پزشکی یا دندانپزشکی

| مشاهده متن کامل بحث + 518 بازدید | 36 پست
من خودم علوم پزشکی هشتم لازم نیس برا من توضیح بدی  کاری ک یک پزشک میکنه و درمانی ک انجام میده ...

باشه ولی دندون درد و بیماریاشو اگه میدونستی و دو کلاس سواد داشتی اینو نمیگفتی

کاش میشد بشی🖤💔
من خودم علوم پزشکی هشتم لازم نیس برا من توضیح بدی  کاری ک یک پزشک میکنه و درمانی ک انجام میده ...

وا چ حرفا پس عمم باید دندون رو درمان کنه شما پروسه درمان و تشخیص رو در دندان اول بخونید بعد نظر بدین 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آقا من رتبه ای کنکورم 485شد الان می تونم تغییر رشته بدم برم شهر همدان دندانپزشکی بخونم 

مشالله

برام دعا کنین فرهنگیان بیارم و شرمنده مادرم نشم😘من نیازمندم تک دختر جهان پسری با قد ۱۹۰ و ته ریش و چشم ابرو مشکی باشم😂🦧

انقد حرص نخور اینجا بخای همه رو قانع کنی پیرمیشی

منم با اعتراف ب اینکه پزشکی خیلی سخته و تلاش زیادی میخواد کار و علمش بیشتره میخوام برم دندون😂

واقعا خداقوت دارید

د/د/س/چ/س😍      ‌‌‌                                                       تابستون راز امضامو مینویسم                                     تاپیک راه برای چاقی دیدین تگم کنید لطفا💕
2731
همیشه یه کل کلی هست بین ما و دانشجوها دندان درواقع ما اونارو به عنوان پزشک قبول نداریم 

مثلا شما خودتون استادی پروفسوری چیزی هستید که اونا رو قبول ندارید؟😂😂😂😂

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂

اسی جان برو دندون بنظرم

فقط یه سوال

شما رتبه کنکورت که عالیه و به دندون میخورده ولی اینکه الان بخوای جابجا شی به این راحتیا نیست(کلا رفتن به رشته دندون منظورمه) و من شنیدم حتی پارتی لازمه...

مطمئنی بدون دردسر میتونی همچین کاری کنی؟

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂
مثلا شما خودتون استادی پروفسوری چیزی هستید که اونا رو قبول ندارید؟😂😂😂😂

دقیقا همه اینایی که گفتی هستیم 

دندون بچه بازیه فقط بین مردم خوب جا افتاده 

1=2+2                                                                                 ناله واقعی رو خیام میکرده طرف منجم بوده ریاضیدان بوده شاعر بوده فیلسوف بوده دهن مهن واسه علم نذاشته تازه شکایت هم داشته که:از آمدنم نبود گردون را سود*وز رفتن من جلال و جاهش نفزود*وز هیچ کسی نیز دو گوشم نشنود*کاین آمدن و رفتنم از بهر چه بود؟********  "زن "در زبان کُردی به زیباترین نحو ممکن معنا شده نه خانم است نه زنیکه نه ضعیفه نه زن *او را «آفرت» مینامند به معنای آفریننده، اینو بخاطر یه موضوعی گذاشتم ک هیچوقت از یادم نره...
بله چون من دارم برای رشته دندانپزشکی به یک دانشگاه پایین تری میام 

برو دندون پسر خوب

برام دعا کنین فرهنگیان بیارم و شرمنده مادرم نشم😘من نیازمندم تک دختر جهان پسری با قد ۱۹۰ و ته ریش و چشم ابرو مشکی باشم😂🦧
دقیقا همه اینایی که گفتی هستیم  دندون بچه بازیه فقط بین مردم خوب جا افتاده

فعلا که رتبه قبولیشم پایین تره و سخت ترین رشته قبولی هست پس حتما یه چیزی داره که انقدر طرفدار داره

درامد بالا و نداشتن شیفت و ...

یعنی میخوام بگم شما دانشجوها یه کم جوگیرید وگرنه وارد مقاطع بالاتر که میرید این بحثای بچگونه رو یادتون میره‌

چندوقت پیش متخصص ارتوپد خونه خواهرم دعوت بود(شوهر خواهرم دندانپزشکه.بحث دانشگاه شد بهش گفت خداروشکر کن شیفت نداشتی که پوست ما کنده شد)

و اینکه اگه بچه بازی بود ۶ سال و نیم دوره تحصیلش نبود

میشه لطفا درخواست دوستی قبول کنید ازتون چند تا سوال داشتم یا آیدی تلتونو بدین

2706