2733
2739
عنوان

بنظرتون بهش زنگ بزنم

244 بازدید | 35 پست

چند روزه اصلا نه زنگ میزنه نه پیام میده دیروز بهش زنگ زدم گفتم شاید دوست نداری تو زندگیت باشم این حرفا اونم گفت نه دوست دارم بعدش براش نوشتم اوکی دیگه جواب نداد امروزم باز بهش زنگ بزنم؟! قبلاً همش خودش پیام میداد یه بارم من زنگ نمیزنم یا پیام نمی‌دادم همش خودش 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

به عنوان یه پسر میگم. دنبال این باش که متوجه شی هدف طرفت از ارتباط با شما چیه. پسری که یهو ارتباطو کم میکنه به نتیجه دلخواهش نرسیده. اگه قصدش ازدواج بوده سرد شده. اگه قصدش خیر نبوده متوجه شده که از شما آبی گرم نمیشه. خیلی رک گفتم. 

2740
به عنوان یه پسر میگم. دنبال این باش که متوجه شی هدف طرفت از ارتباط با شما چیه. پسری که یهو ارتباطو ک ...

چند روز پیش بهم گفت بیا خونمون من گفتم اهل این چیزا. نیستم ولی اون روزش باهام خوب بود حتی فرداشم بهم زنگ زد  باز رفتیم بیرون 😕🤦🏻‍♀️

چند روز پیش بهم گفت بیا خونمون من گفتم اهل این چیزا. نیستم ولی اون روزش باهام خوب بود حتی فرداشم بهم ...

شک نکن فقط میخاد به نیت خودش برسه که اونم مشخصه. بیخیالش شو. اگه اهلش نیستی که انشالله نباشی

2706