2733
2734
عنوان

امسال بچه م باید بره کلاس اول 😔

1031 بازدید | 49 پست

پسرم اوتیسم داره بیش فعالی یعنی باید بره مدرسه استثنایی ؟ یا اونجام قبولش نمیکنن  ؟

مغزم:جوری که باهات رفتار میکنن رفتارکن؛                  قلبم: تو همچین آدمی نیستی...!

سنجش میکنن عزیزم....امیدوارم بتونه بره

چند تا بچه دارین؟سالم هستن بقیه

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

بهترین حالت استثنایی هستش 

چون مطابق خواسته هاش و اخلاقش باهاش رفتار میکنن که خیلی خوبه 

فکر‌نکن همه استثنایی ها باهم هستن

مثلا یک کلاس مخصوص اوتیسم هست

یک کلاس مخصوص نابينايان و ...

البته تو شهر های بزرگ 

سوالات تکراری که دیدم و جواب های مشترک: اول: اعتماد به نفس و عزت نفس داشته باشید‌. دوم: اونقدری که فکر می‌کنید آدما به شما اهمیت نمیدن و اصلا به شما فکر نمیکنن پس بیخیال. سوم: وابسته نباشید مخصوصا احساسی‌. چهارم: چرا اینقدر دهن به دهن آدما میزارید؟؟ بی اهمیت باشید هرچی گفتن بگو اوکی تو درست میگی. پنجم: نصیحت به از خودم کوچکتر اینکه بیشتر کتاب بخون و تلاش کن و تنبل نباش و رو خودت سرمایه گذاری کن. زبان و کامپیوتر و مهارت های مختلف یاد بگیر. ششم: ولله پسرا ارزشی ندارن که بهشون وابسته شید و گریه کنید و حرص بخورید. هیچ آدمی از اینکه دوست پسرش ولش کرده نمرده :/ . هفتم: اگر کسی مسخرت میکنه اصلا حساس نشو و بی اهمیت باش و باهاش بخند یا زل بزن تو چشماش و هیچی نگو اگر ناراحت بشی و جواب بدی اونم خوشش میاد و هی اذیتت میکنه. / والا خیلی پرسیدید امضا‌مو عوض کردم😂 فعلا همون تیچر و کوچ اموزشی بودن بیشتر از بقیه شغلام دوس دارم همون خوبه صدام کنید :) /
سنجش میکنن عزیزم....امیدوارم بتونه بره چند تا بچه دارین؟سالم هستن بقیه

اصلا امید ندارم سنجش قبول بشه .همین یدونه بچه رو دارم

مغزم:جوری که باهات رفتار میکنن رفتارکن؛                  قلبم: تو همچین آدمی نیستی...!
2738
اصلا امید ندارم سنجش قبول بشه .همین یدونه بچه رو دارم

عزیزم فقط اوتیسم هست یا عقب افتادگی هم داره؟

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉
عزیزم فقط اوتیسم هست یا عقب افتادگی هم داره؟

نه فقط اوتیسیم تمرکزش پایینه

2706