2737
2739

نمی‌دونم بگم جوش تا نه نمی‌دونم جوش هست یا نه اندازه جوش هست روش سیاه هست

خدای مهربونم خودت میدونی چی می‌خوام ازت خودت برام درستش کن که مهربونم خدای من..دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻

جوش

خدای مهربونم خودت میدونی چی می‌خوام ازت خودت برام درستش کن که مهربونم خدای من..دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻

درد داره؟ قرمزی و تورم ؟

ابو حمزه ثمالى گوید: در نزد امام سجاد(ع) سخن از گرانى قیمت‌ها رفت، آن‌حضرت فرمود: «بر من از گرانیش چه باشد؟ اگر گران شود روزى با اوست و اگر ارزان گردد نیز با او است (یعنى با رزّاق است نه با من) از غيرت ورزيدن بيجا بپرهيز كه اين كار، زن سالم را به بيمارى مى‌كشانَد و پاک دامن را به گناه.《از نامه۳۱ نهج البلاغه 》به همه اونایی که به جایگاه و ارزش زن در اسلام نقد دارن یا به هر دلیلی قبولش ندارن، پیشنهاد میکنم حتما در اولین فرصت کتاب "نظام حقوق زن در اسلام" از شهید مطهری رو مطالعه کنن. بهتون قول میدم پاسخ همه ابهاماتتون درباره زن و جایگاه زن رو میگیرین و به دین قشنگمون افتخار میکنین :)  میتونید "اپلیکیشن شهید مطهری" رو نصب کنید و بصورت رایگان این کتاب رو مطالعه کنید.راجع به امر به معروف و نهی از منکر هم اینو بگم که، "رطب خورده منع رطب کی کند؟"، روایتی جعلی و دروغینه و اصلا سند معتبری نداره و ساخته و پرداخته یسری معاند هستش؛ ما به هم ربط داریم و امر به معروف و نهی از منکر واجبه...! ♡ 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
درد داره؟ قرمزی و تورم ؟

نه اصلا

الان اقایون یا درخواست میدن یا اظهار نظر میگنن😂 

ی جا همچین چیزی پرسیدن 

آقاعه پزسید مگه سایزش چنده😐😐😐😐🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

خدایا نمیگم دستمو بگیر عمریست ک گرفته ای رهایم نکن:)🤍
نه اصلا

باید بری دکتر حتما 

ابو حمزه ثمالى گوید: در نزد امام سجاد(ع) سخن از گرانى قیمت‌ها رفت، آن‌حضرت فرمود: «بر من از گرانیش چه باشد؟ اگر گران شود روزى با اوست و اگر ارزان گردد نیز با او است (یعنى با رزّاق است نه با من) از غيرت ورزيدن بيجا بپرهيز كه اين كار، زن سالم را به بيمارى مى‌كشانَد و پاک دامن را به گناه.《از نامه۳۱ نهج البلاغه 》به همه اونایی که به جایگاه و ارزش زن در اسلام نقد دارن یا به هر دلیلی قبولش ندارن، پیشنهاد میکنم حتما در اولین فرصت کتاب "نظام حقوق زن در اسلام" از شهید مطهری رو مطالعه کنن. بهتون قول میدم پاسخ همه ابهاماتتون درباره زن و جایگاه زن رو میگیرین و به دین قشنگمون افتخار میکنین :)  میتونید "اپلیکیشن شهید مطهری" رو نصب کنید و بصورت رایگان این کتاب رو مطالعه کنید.راجع به امر به معروف و نهی از منکر هم اینو بگم که، "رطب خورده منع رطب کی کند؟"، روایتی جعلی و دروغینه و اصلا سند معتبری نداره و ساخته و پرداخته یسری معاند هستش؛ ما به هم ربط داریم و امر به معروف و نهی از منکر واجبه...! ♡ 
الان اقایون یا درخواست میدن یا اظهار نظر میگنن😂  ی جا همچین چیزی پرسیدن  آقاعه پزسید مگ ...

از بس عوضین

2740
باید بری دکتر حتما 

واقعا یعنی سرطانه

الان اقایون یا درخواست میدن یا اظهار نظر میگنن😂  ی جا همچین چیزی پرسیدن  آقاعه پزسید مگ ...

سایز

وا اصلا ربطی به سایز نداره

آقایون لطفاً درخواست ندین که هرگز پذیرفته نمیشه. تحت هیچ شرایطی هم پست هام رو آقایون ریپلای نزنین.⛔⛔
واقعا یعنی سرطانه

من که ندیدم عکسشو

ولی هرچی هست خیالت راحت بشه بهتره

سایز وا اصلا ربطی به سایز نداره

😐🤦🏻‍♀️میگم ی روز ی خانومی ی همچین سوالی پرسیده 

مردی برگشت گفت مگ سایزش چنده 

ماهم میدونیم ربطی نداره 

اون بخاطر ذهن مریضش پرسیده بود🤦🏻‍♀️

خدایا نمیگم دستمو بگیر عمریست ک گرفته ای رهایم نکن:)🤍

صابون بردار بمال روی سی ن ه ات 

دراز بکش 

دست راستو بزار زیر سرت با دست چپت سی ن ه راستو دورانی ماساژ بده و‌چک کن با نرمی سر انگشتات 

و بعد طرف دیگتو

ببین چیزی میاد زیر دستت یانه 

زیر ب غل هات هم معاینه کن

😐🤦🏻‍♀️میگم ی روز ی خانومی ی همچین سوالی پرسیده  مردی برگشت گفت مگ سایزش چنده  ماهم می ...

آره گلم دیدم ک گفتید یه مرده گفته 

متاسفانه این مردایی که میان اینجا همشون یه مشت مریض جن.سی دارن 

آقایون لطفاً درخواست ندین که هرگز پذیرفته نمیشه. تحت هیچ شرایطی هم پست هام رو آقایون ریپلای نزنین.⛔⛔
2706