2737
2739

رفته بودم یه فروشگاه زنجیره ای  بعد تو صف بودم که چیزایی ک خریدمو حساب کنم . حسابدار یا همون کارمند صاحب فروشگاه رو صداش کرد . همینجور صاحب فروشگاه داشت میرفت و توجهی نداشت . همه فکر کردن نمیشنوه چون کارمنده دو سه بار صداش زد و جواب نداد . بعد من گفتم جناب این خانوم باهاتون کار دارن . به خیال اینکه نشنیده این حرف رو زدم . اگر میدونستم اینقدر بی شعوره و ضعف فرهنگی داره هیچ وقت نمیگفتم .

اقاهه برگشت داد زد سرم . دارم میشنوم کر که نیستم . حتما نمیخام جوابشو بدم . 

همه هم داشتن نگاه میکردن . به شدت همونجا فشارم افتاد و داشت چشمام سیاهی میرفت ولی به روی خودم نیاوردم اصلااا . فقط از همون خانم شماره روابط عمومی رو گرفتم که یه گوشمالی حسابی بدم بهش. مرتیکه ی بی اخلاق . فکر میکنه پول داره یا یه ماشین درست حسابی زیر پاشه کیه ؟

من واقعا حالم بد شد و بخدا نزدیک بود از هوش برم . نمیدونم اصلا ب شوهرم بگم یا نه . ولی اون دنیا هم ازش نمیگذرم و نخواهم بخشیدش به هیچ عنوان . 

من و این حال خرابم ، تو و این خنده ی بیخود😏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

میفهممت

دیروز یه خانم دقیقا این مدلی رفتار کرد دیدم

دل شکستن تاوانش خیلی سنگینه

الان ذکر بگو آروم بشی بسپار به خدا خودش برات جبران می کنه

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
2740
از کجا فهمیدید پولداره یا ماشین آنچنانی داره ؟

صاحب فروشگاه زنجیره ای

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
2706