2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آشتی کردیم🫤😂🫡پارم نکنی فقط

ب سلامتی و میمنت😂🎀 چند وقت با هم قهر بودین؟ تو که گفتی اکسمه من فک کردم یه ساله کاتین😂 بهش سلام برسون بگو یکی از خانومای نی نی سایت گفته دوست پسر خوبی داری از قیافش معلومه آدم شریفیه قدرشو بدون😂

اقدس الویه
ب سلامتی و میمنت😂🎀 چند وقت با هم قهر بودین؟ تو که گفتی اکسمه من فک کردم یه ساله کاتین😂 بهش سلام ب ...

چند روز کات بودیم😂سه روز

والا اصل ماجرا تغییر نکرده ک ایشون ازدواجی نیست🫠💔

حتما میگم بهش😂🫡💋

آف ابد🥲
چند روز کات بودیم😂سه روز والا اصل ماجرا تغییر نکرده ک ایشون ازدواجی نیست🫠💔 حتما میگم بهش😂🫡💋

ماشالا در هر ساعت از شبانه روز تو سایتی گوربا جون😌🌸

بهش گفتی از واکنشش بهم اسکرین بده😐😂😂

اقدس الویه
ببینم میتونی دوباره بین مون آتیش بندازی تو مشغول شوشو داری هستی ک کم میای؟😂

چه آتیشی چیه مگه😂 اگه میخوای من برم به شوشوم بگم با یه نفر تو مجازی حرف میزنم اسمش گورباس (ولی بهش نمیگم تو نی نی سایتم)😂😂

با اجازه بزرگترا بله😂

اقدس الویه
چه آتیشی چیه مگه😂 اگه میخوای من برم به شوشوم بگم با یه نفر تو مجازی حرف میزنم اسمش گورباس (ولی بهش ...

نه فک کنم بدش بیاد بفهمه عکسشو گذاشتم تو سایت😂

اخیییی بمونید واسه هم دیگه 🥲💋🍓🥹

آف ابد🥲
2706