2737
2734
عنوان

دیگه بریدم

182 بازدید | 20 پست

با شوهرم دعوا کردم سر هرچیزی گیر میده خسته شدم بخدا.....انقد بهم انگ خیانت میزنه و میگه اره تو حتما کارایی کردی بقران من هیچ کاری نکردم فقط قبل ازدواجم پسرخالم خواستگارم بود دوسش داشتم ولی نشد و هرکدومم رفتیم ازدواج کردیم.یه دوره خیلی کوتاه باهاش چت میکردم تموم این از این موضوع خبر دار شد حالا ب هر طریقی منم ادامه ماجرا رو بهش گفتم....امروز باز همون حرفای گذشته رو تکرار میکرد خسته شده بودم دیگه.

منم بهش گفتم بابات تا یه جای خلوت گیر میاورد میومد سمتم ماچ و بوسه داش باهام بهش گفتم تو از هیچکی نخوردی از بابات از خانواده خودت خوردی دیگه دعوامون بالا گرفت همه ریختن خونمون باباش هم مات مبهوت ب دست پام افتاد چرا گفتی.الانم باید برم خونه بابام خانواده شوهرم اومدن شوهرم رو بردن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یا علی واقعا پدرش ؟؟؟

اره ب هوای اینکه من مث باباتم تو دخترمی 

ولی خب چرا باید یه پدر دخترش رو بغل کنه رو لبش رو ببوسه

چرا باید خودش رو بهش بچسبونه ناز و نوازشش کنه 

2731
2740
توهم بد روبدتر کردی پدرشوهرت که مورد داره درسته ولی شوهرت همینجوری بد دل وبدبینه بکش بکش راه نندازه

دیگه طاقتم سر اومده بود نمیدونستم چیکار کنم 

باباش و مادرش اومدن خونمون باباش بهم فحش داد ک پدرسگ چرا با بچم دعوا داری منم بهش گفتم دهن تو ببند اگ دهنم باز بشه خیلی برات بد میشه دیگه تو دعوا بود نمیخواستم بگم فحشم داد عصبی شدم

چرا مث چی پرتش کردم از خونم بیرون هزار فحش بهش دادم ولی مردک از رو نمیرفت 

مرتیکه کثیف.خواستگار قبلیت روچجوری شوهرت فهمید.من شوهر یکی دونفر روکه میدونه قبلا خواستگارم بودن انقدر باهاشون بده

2706