2737
2734
عنوان

خوراکی های ضخامت رحم

165 بازدید | 18 پست

من این ماه باید جنین انتقال بدم فقط همین دوتا جنین را دارم. به نظرتون چه خوراکی هایی بخورم ضخامکت رحمم برای انتقال مثبت مناسب میشه؟ 

نشاسته توی آب را شنیدم اما نمیدونم از کی باید بخورم 

لوبیا سبز هم من شنیدم خوبه 

دکتر خودم تاکید داشت ذرهرناراحتی نکنم به هیچ وجه ویتامین سی هم بخور حتما پرتقال هم همینطور

فقط 11 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
لوبیا سبز اصلا دوست ندارم چطوری درستش کنم؟ من در مورد کله پاچه هم شنیدم

کله پاچه نمیدونم 

لوبیا پلو درست کن خوراک لوبیا با گوشت درست کن غذاهای مختلف هست

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
شما بارداری الان؟

من قبل انتقال باردار شدم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کله پاچه نمیدونم  لوبیا پلو درست کن خوراک لوبیا با گوشت درست کن غذاهای مختلف هست

من روز پانکچرم ی خانمی اومده بود برای انتقال گفت بهش گفتن کله پاچه بخوره. بعد از الان شروع کنم به خوردن یا بعد از انتقال بخورم؟

2740
من روز پانکچرم ی خانمی اومده بود برای انتقال گفت بهش گفتن کله پاچه بخوره. بعد از الان شروع کنم به خو ...

اینو نمیدونم 

سرچ کن یه تاپیک جامع آی وی اف هست پیدا کنی هنوزم فعاله

1
5
10
15
20
25
30
35
40

مگه استروژن بهت نداده دکتر ؟ برا ضخامت دارو میدن تو‌فقط اروم باش پیاده‌روی...ماساژ رحم ... غذای مفید  و مقوی بخور  قبل انتقال هم همدن‌صب یکم ورزش کن و رحم ماساژ بده  بعدشم داروها به وقت ...آرامش...فک نکردن ...استراحت تا ۱۰ روز اول مخصوصا ..عذاهای نشاسته دار ... مربای به .. بخور 

الهی مبارکت باشه انشالله نی نی سالم و صالح خدا بهت بده

مرسی عزیزم ان شاءالله شماهم زودی باردادی سالم و راحتی رو تجربه کنی

1
5
10
15
20
25
30
35
40

منهفته اول حموم  نرفتم بعدم که رفتم حیلی کوتاه ...توالت فرنگی ...استراحت مطلق بودم ففط گاهی اروم تو خونه راه می رفتم ... نمازم نشسته خوندم  هرروز سوره یاسین میکخوندم فیلم طنز و شاد می دیدم   

2706