2733
2739
عنوان

دعوا ‌ابرو ریزی کمک 😭😭😭😭

369 بازدید | 17 پست

سلام دوستان من شوهرم با پدرم بحثش شده حالا نمی تونم‌بگم‌چیشده شوهرم بابام‌تهدید کرده میکشم حالا من چه دعای بخونم آتیشش سرد بشع

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
آیه ۹ سوره ی یس  حفظ کن مدام با خودت تکرار کن  یواشکی سمت بابا و شوهرت فوت کن  هیچ ...

چه تاثیری داره گل جان ؟

از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀
2740

نزار همدیگه رو ببین😮‍💨

خدایا با نام تو شروع میکنم ❤️ بهم نیرو و انرژی بده 🌱🌱🌱🌱بهم کمک کن طاقت بیارم 🦋 روزی میرسه که میبینی من بهترینم 🫂من از اونا و تو بهترم🌱 💪 تجربه ثابت کرده که از شکست خورده ها موفق های پوست کلفتی در میاد🌱🌹🌹🌹🌹🌹🌹موفق ترین افراد شکست های بزرگی رو تجربه کرده ان🌱🌹🫂زمان از چیزی که فکرش رو میکنیم سریع تر میگذره ❤️🦋 
چه تاثیری داره گل جان ؟

کلا وقتی از کسی می‌ترسی آسیبی بهت بزنه این آیه معجزه میکنه به شرطی که شک نکنی و از ته دلت ایمان داشته باشی 

بر چهره ی دلربای مهدی صلوات 💚اللهم عجل لولیک الفرج 🤲
کلا وقتی از کسی می‌ترسی آسیبی بهت بزنه این آیه معجزه میکنه به شرطی که شک نکنی و از ته دلت ایمان داشت ...

آهان 

میشه مثلا برای جلوگیری از آسیب زدن کسی به زندگی اونم به واسطه حرفاش این آیه رو بخونیم ؟

از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀