2733
2734

اين سوالو بپرسه 

شهر ما زنگ ميزنم ميگه از داروخونه بپرس 

شربت كيدوفست دوقاشق ٥mlبه بچه دادم ٥سالشه و ٢١كيلو هست بجاي تب بر دادم تبش٣٨/٣هست

عزیزم هیچی نیس

پسر من ۱۴ کیلو هس بهش ۶ سی سی میدم هر روز

تب بر نیس

کی تونی شیاف استاکینوفن یا دیکلوفناک بزاری

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان   هی چرخ بزن در من و دل را بتکان   این هم نفسی چه حس و حالی دارد    در پیکر من دو قلب دارد ضربان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببین زنگ بزن بیارستان نجمیه تهران بگو وصل کنن بخش اطفال اونجا پرستار بخش راهنماییت میکنه ..بگو بهش نیاز هست بیارمش بیمارستان بچه رو باید چیکار کنم ..اونجا نسبتا اخلاقشون بهتره جوابت رو میدن 

مرا هزار امیدُ هر هزار تویی💚خدا💚
تو يك سري استفاده دوتا قاشق دادما 

عیبی نداره ۱۰ سی سی چیزی نیس

یه آنتی هیستامین

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان   هی چرخ بزن در من و دل را بتکان   این هم نفسی چه حس و حالی دارد    در پیکر من دو قلب دارد ضربان
زدم ميگه بايد پزشك بپرسي 😖😖😖😖😕

ببین این دارویی ک میگی انتی هیستامینه ...نترس مشکلی ایجاد نمیکنه خیالت راحت  ...اگه تب بچه قطع نشده یه شیاف استامینوفن بگذار ...به ازای هر ده کیلو مثلا یک شیاف۱۲۵بود فکر کنم،بگذار 

ترسم از همينه اخه انتي ها خطر ناكن  البته بچه من الرژي داره ها سرفه خارش شديد چشم  الان ...

آره بده چیزی نیس

همسر من‌‌ پزشک

خیالت راحت

ترسم از همينه اخه انتي ها خطر ناكن  البته بچه من الرژي داره ها سرفه خارش شديد چشم  الان ...

ره نگران نباش ..داروی دگیه نده ولی استامینوفن مشکلی نداره 

2706