2752
2734
عنوان

دعوا ‌ابرو ریزی کمک 😭😭😭😭

370 بازدید | 17 پست

سلام دوستان من شوهرم با پدرم بحثش شده حالا نمی تونم‌بگم‌چیشده شوهرم بابام‌تهدید کرده میکشم حالا من چه دعای بخونم آتیشش سرد بشع

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آیه ۹ سوره ی یس  حفظ کن مدام با خودت تکرار کن  یواشکی سمت بابا و شوهرت فوت کن  هیچ ...

چه تاثیری داره گل جان ؟

از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀

نزار همدیگه رو ببین😮‍💨

خدایا با نام تو شروع میکنم ❤️ بهم نیرو و انرژی بده 🌱🌱🌱🌱بهم کمک کن طاقت بیارم 🦋 روزی میرسه که میبینی من بهترینم 🫂من از اونا و تو بهترم🌱 💪 تجربه ثابت کرده که از شکست خورده ها موفق های پوست کلفتی در میاد🌱🌹🌹🌹🌹🌹🌹موفق ترین افراد شکست های بزرگی رو تجربه کرده ان🌱🌹🫂زمان از چیزی که فکرش رو میکنیم سریع تر میگذره ❤️🦋🦋🦋❤️۱۴۰۳/۳/۲۳❤️
چه تاثیری داره گل جان ؟

کلا وقتی از کسی می‌ترسی آسیبی بهت بزنه این آیه معجزه میکنه به شرطی که شک نکنی و از ته دلت ایمان داشته باشی 

بر چهره ی دلربای مهدی صلوات 💚اللهم عجل لولیک الفرج 🤲
کلا وقتی از کسی می‌ترسی آسیبی بهت بزنه این آیه معجزه میکنه به شرطی که شک نکنی و از ته دلت ایمان داشت ...

آهان 

میشه مثلا برای جلوگیری از آسیب زدن کسی به زندگی اونم به واسطه حرفاش این آیه رو بخونیم ؟

از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀
2706