2733
2739
عنوان

دوستان گناه اگه الان روزمو بشکنم؟

251 بازدید | 15 پست

سلام

بچه ها من بعد چندروز استراحت روزه گرفتم،امروز سحری خوردم و تا یکساعت پیش خوب بودم

اما الان مدام حالت تهوع دارم و معدم اذیت

ولی چیزی بالا نیاوردم

حالم خیلی بده

به نظرتون چکار کنم؟

سردرد هم دارم

یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُواْ اسْتَعِینُواْ بِالصَّبْرِ وَالصَّلاَةِ إِنَّ اللّهَ مَعَ الصَّابِرِینَ اى کسانى که ایمان آورده‏ اید! مدد جویید به صبر کردن در مصائب و خواندن نماز در اوقات آن.    
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دیروز اینجوری بودم 

از حد ترخص شهر خارج شدم و شکستمش

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨
2728
آخر تونستی سرتو گرم کن فیلم ببین حواستو پرت کن

الان همش تو سایتم و مدام درحال تهوع

یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُواْ اسْتَعِینُواْ بِالصَّبْرِ وَالصَّلاَةِ إِنَّ اللّهَ مَعَ الصَّابِرِینَ اى کسانى که ایمان آورده‏ اید! مدد جویید به صبر کردن در مصائب و خواندن نماز در اوقات آن.    
من دیروز اینجوری بودم  از حد ترخص شهر خارج شدم و شکستمش

اصلا امکانش ندارم

2740
اره سریع باز  کن تا قبل ظهر باید باز کنی

یعنی تاقبل ظهرباز کنم،حکمش چیه؟

همین الان بزن گوگل 096400 پاسخگوی آنلاین داره همین سوال رو اونجا بپرس جواب دقیق بگیری ♥️

سریع جواب میدن

وقتی روزه به ادم اسیب بزنه حرام میشه تشخیص اینک الان داره اسیب میزنه یا ن هم به عهده خودتونه فقط خ ...

نه حالت تهوع دارم،ومعدم یجوریه

زیر گردنم انگار داره تحلیل میره

اره سریع باز  کن تا قبل ظهر باید باز کنی

اون مال روزه ی مستحبیه ، قیمه هارو نریز توو ماستا

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2706