2733
2739
عنوان

خدایا دستام خالیه

| مشاهده متن کامل بحث + 19244 بازدید | 1082 پست

✨ما در حال انجام یک نظرسنجی هستیم تا بینش های ارزشمند شما را در مورد نیازها و ترجیحات مراقبت از پوست جمع آوری کنیم. بازخورد شما به ما کمک می‌کند تا بسته‌های روتین مراقبت از پوست را که فقط برای شما طراحی شده است ایجاد کنیم! 🚀در نظرسنجی سریع ما شرکت کنید تا نظرات و ترجیحات خود را به اشتراک بگذارید. بازخورد شما برای ما مهم است!😍

https://survey.porsline.ir/s/GpIaXqG7

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

✨ما در حال انجام یک نظرسنجی هستیم تا بینش های ارزشمند شما را در مورد نیازها و ترجیحات مراقبت از پوست جمع آوری کنیم. بازخورد شما به ما کمک می‌کند تا بسته‌های روتین مراقبت از پوست را که فقط برای شما طراحی شده است ایجاد کنیم! 🚀در نظرسنجی سریع ما شرکت کنید تا نظرات و ترجیحات خود را به اشتراک بگذارید. بازخورد شما برای ما مهم است!😍

https://survey.porsline.ir/s/GpIaXqG7

اللهم عجل لولیک الفرج 💚

اللهم عجل الولیک الفرج 💚💚                                             گروه مانکن های زیبا                          وزن اولیه ۷۹....وزن فعلی ۷۶....هدف اول:۷۲..... هدف دوم:۶۸......هدف سوم:۶۴.....وزن الان۶۷. 😍😍.۲۵/۶/۴۰۲  
2742

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

ندارم حاجتی از هیچکس، با یکی کار من افتادست و بس، من نمی خواهم جز آنچه خواهداو، حال من می داند و می بیند او 💕🌿🌿 محبوب من! شما که نباشید، همه ی بغض های جهان در گلوی من است #امام زمانم💔  کفن کنید مرا رو به قبله ی حرمش💛💚 نجف چه جای قشنگی برای تدفین است..💛💚 آرمان و روح الله رفتند؛  تا آرمانِ روح الله بماند💕💔 فراموش نخواهیم کرد که به بهانه و اسم مقدس آزادی؛ چه جنایت ها که نکردید.. #آرمان_علی وردی #روح الله_عجمیان ( مثل اربابتان حسین؛ غریب گیرتان آوردند....😔)

اللهم_عجل_لولیک_الفرج#  

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙

سلام خدا،منم،امیدوارم یادت نرفته باشم

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

اللهم عجل لولیک الفرج 

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙
2740

اللهم عجل لولیک الفرج 

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙
@گل_نرگس_313       @برادرزاده۶۶۵۶       @صلواتبرمحمد12 ...

اللهم عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری 

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم

اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم،یا مهدی ادرکنی❤️عضو گروه قرمز❤️وزن هدف۷۰
2706