2733
2734
عنوان

جوابم به کر آشم خوب بود؟؟

201 بازدید | 20 پست

من دوسش دارم فقط رابطه نداریم 

چن روزه حالش خوب نیست استوری غمگین میزاره الان یه پست غمگین فرستاد دایرکت که خسته شدم از زندگی و دلم میخواد تموم شه

من گفتم ناراحت نباش🖤🫂

بعد اینو فرستاد😊

یه آبنبات فستادم براش🍭

بنظرتون باید گرم تر واکنش نشون میدادم؟برم بهش بگم خوبی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گرمتر بهتر بود

یــک عــــاشــق آبـی💙 دنیای آبی خیلی قشنگه🌃من هم مثل شازده کوچولو سیاره ی خودمو دارم🌆همه میگن آبی رنگ پسرونس، اما دنیای من دنیای جادوی آبی، شیطان آبی، درک غم و فهم عشق هست🌌 حق داری منو درک نکنی، درکت میکنم🙂💙
2731

منم تازه جواب کراشمو دادم میخوای ببینی؟  

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه
2740

یکی دوساعت بعد پیام بده بهش 

آنجـا که دلـت آرام گِرِفت‌ «مقصـد»‌ توســت 🥹🤍🤞🏻        آدما از یه جایی به بعد واسه هم تکراری میشن‌، اگه از اون به بعد،هنوز هم بتونن از تکرارِ هم لذت ببرن، اونجاست که معلوم میشه آدم درستی رو انتخاب کرده بودن                                                             آدمِ درستِ زندگیِ هم باشین...🥹❤️
2706