2733
2734
عنوان

جوابم به کر آشم خوب بود؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 205 بازدید | 20 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

این کراشته اینجوری باهاش حرف میزنی؟😂😂

شاید باورت نشه 10 تا پیام دلیل و عذرخواهی فرستاد فقط یه ببخشیدشو ریپ زدم قبلشم فحش کشش کرده بودم  

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه
کار خوبی نمیکنی ولی

نترس به احتمال زیاد پس فردا میبینمش

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه
چمیدونم وای باید بهش اینو میدادم🥂😂

سعی کن جملات خوب یاد بگیری وازاین اتفاقات افتادنی استفاده کنی.

زیاد رو استیکر تمرکز نکن

S🦋Mمیشه دعاکنید به بهترین شکل من وعشقم بهم برسیم🥲