2733
2734
عنوان

لطفا بیاین قضاوت کنید

38 بازدید | 7 پست

۵ ساله ازدواج کردم. از اول خانواده شوهرم دخالت داشتن و تیکه و کنایه و توقعات بیجا زیاد داشتن. حالا درمورد اینا نمیخوام صحبت کنم. اینارو گفتم که بدونید بار اولشون نیست. شوهرمم تک پسره با سه تا خواهر . رفته بودیم اونجا بعد غذا یهو پدرشوهرم بدون هیچ مقدمه ای گفت فرقی نداره پسرا مجرد باشن یا متاهل همیشه دست پخت مامان شونو بیشتر از دستپخت زن شون دوس دارن. مادرشوهرمم ادامشو گرفت و گفت اره بچه های دخترامم دستپخت مامان شونو خیلی دوس دارن اینام زن بگیرن دستپخت زنشونو دوس ندارن. خلاصه ده دقیقه ادامه دادن. من بشدت ناراحت شدم. اگه شما بودین ناراحت میشدین؟ بنظرتون از روی منظور و واسه ناراحت کردن من اینارو میگفتن و از بدجنسی شونه یا من حساسم؟

اینکه نتونستی جوابشون روبدی ناراحتی

وگرنه اوناحرفی نزدن

خوشحال هم بشو

من بودم میگفتم منم غذاهای شماروبیشتردوست دارم

خرش کن بزارهمیشه برات غذای خوشمزه بپزه

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
اینکه نتونستی جوابشون روبدی ناراحتی وگرنه اوناحرفی نزدن خوشحال هم بشو من بودم میگفتم منم غذ ...

ازشون بدم میاد خیلی...همیشه هروقت میریم اونجا با زبون و حرفاشون میخوان به شوهرم بفهمونن تو خانوادتو بیشتر از زنت میخوای و درستشم همینه...یعنی برداشت مت از حرفاشون اینه و کلی انرژی منفی میگیرم و حسم نسبت به شوهرم بد میشه

ازشون بدم میاد خیلی...همیشه هروقت میریم اونجا با زبون و حرفاشون میخوان به شوهرم بفهمونن تو خانوادتو ...

یادبگیرتوهم مثل خودشون حرف بزنی وازکل کل باهاشون لذت ببری

کم کم خفه میشن

۱باربه حالت تندبگودقیقامنظورتون چیه

همسرت هم باشه بگو

بزاربدونن ناراحت میشی

باخودخوری فقط تووهمسرت آزارمیبینن

ولی بارک حرف زدن اوناآزارمیبینن

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
یادبگیرتوهم مثل خودشون حرف بزنی وازکل کل باهاشون لذت ببری کم کم خفه میشن ۱باربه حالت تندبگودقیق ...

بنظرت بدجنسن و دل سیاه؟؟؟؟

من متاسفانه حرف زدن بلد نیستم فعلا، به ذهنم نمیرسه و خیلی کم حرفم. سری های قبل تیکه مینداختن همونجا جلوشون گریه میکردم خیلی. اونام میدونن من حساسم ولی همیشه اینطور میکنن با اینکه خیلی کم میرم اونجا

بنظرت بدجنسن و دل سیاه؟؟؟؟ من متاسفانه حرف زدن بلد نیستم فعلا، به ذهنم نمیرسه و خیلی کم حرفم. سری ه ...

گریه نه

یادبگیردرگیربشی

سخته ولی یادمیگیری

حرف دلت روراحت بگو

ببین منم اوایل رومیموندم

ازنی نی سایتی هایادگرفتم مثل خودشون رک باشم

الان ساکت شدن دیگه

2740