2733
2734
سلام بچه ها خوبین؟؟چخبر؟؟نیستین چرا؟ سارا ؟؟دریا؟؟معصومه؟؟؟ کجایین؟؟

سلام عزیزم چطوری 

پارسا جوووونم خوبه 

منم با پسری مشعولم نمیفهمم کی شب شد همش بشور بساب 

چن وقت پیش سر زدم خبری نبود

همگي ني ني هاتون بقلتونه و من موندم،،، همسر جان همين روزا ميره و ٨ ماه تا ١ سال نيس،،، خيلي خيلي خيلي برام دعا كنيد كه شرايطم از اين بدتر نشه،،، از داروهاي گياهي هم اگه چيزي ميدونيد بگيد بخورم كه تنظيم باشم ، مرسي🙏🏼🙏🏼

سلام فواره قشنگ رویاهای مامان و بابا من هر شب وهر روز در انتظار دیدن روی ماه تو هستم که حتی نمی دانم که جورابت آبیست یا صورتی نمی دانیکه چقدر بیتاب در آغوش گرفتن میوه  عشقم...نمیدانی چقدر میخواهمت انقدر که هرخواستنی برایم تمام شده و تو شده ای سر آغاز تمام ارزوهایم انگار تو پلی هستی میان من و ارزوهایم تو باشی به همه ارزوهایم خواهم رسید ..یکی یه دونه باغچه قلبم میدانی اگر بیای تمام ثمره عمرمان را به پایت خواهیم ریخت نکند نمیدانی مادر چقدر چشم انتظار توست اگر خدا را دیدی بگو مادر است دیگر دل دارد..چقد باید چشم انتظار جوانه زدنت باشم چقدر باید در انتظار تکان هایت در دلم باشم چقد باید منتظر شنیدن صدای قلب مهربونت باشم ...کاش این انتظار به سر آید و تو بیای تو بیایی جان مادر.هرچقدر باشد این انتظار به جان خواهم خرید چون میدانم شیرین ترین خواهی بود .مراقب دلت باش از همین حالا تا آخر دنیا سفیدو پاک بمونه .اونی که از الان تا خدا نگرانته( مامان).."ﺧﺪﺍی"ﻣﻦ ... ﺍﻳﻦ ﺭﻭﺯﻫﺎ ﺑﻴﺸﺘﺮ ﺣﻮﺍﺳﺖ ﺑﻪ ﻣﻦ ﺑﺎﺷﺪ... می ﮔﻮیند بزﺭﮔﺘﺮﻳﻦ ﺷﮑﺴﺖ، ﺍﺯ ﺩﺳﺖ ﺩﺍﺩﻥ ﺍﻳﻤﺎﻥ ﺍﺳﺖ ... ﺣﻮﺍﺳﺖ ﺑﺎﺷﺪ ﮐﻪ ﻣﻦ ﺷﮑﺴﺖ ﻧﺨﻮﺭﻡ ... ﻣﻦ ﻫﻨﻮﺯ ﻫﻢ ﺗﻮ ﺭﺍ ﺑﻪ ﻧﺎﻡ"ﻗﺎضی ﺍﻟﺤﺎﺟﺎﺕ"می ﺧﻮﺍﻧﻢ، حتی ﺍﮔﺮ ﻫﻤﻪ ﺍﻟﺘﻤﺎﺱ ﻫﺎﻳﻢ ﺭﺍ ﻧﺎﺩﻳﺪﻩ ﺑﮕﻴﺮی... ﻫﻨﻮﺯ ﻫﻢ ﺗﻮ ﺭﺍ "ﺍﺭﺣﻢ ﺍﻟﺮﺣﻤﻴﻦ"می ﺩﺍﻧﻢ، حتی ﺍﮔﺮ ﺳﺨﺖ ﺑﮕﻴﺮی... ﻫﻨﻮﺯ ﻫﻢ ... ﺗﻮ ﻫﻤﺎﻥ"خدایی"... ﺍﻣﺎ ﻣﻦ... ﻣﮕﺬﺍﺭ ﮐﻪ ﺍﺯ ﺩﺳﺖ ﺑﺮﻭﻡ... ﻣﻦ ﺍﻣﻴﺪﻡ ﺑﻪ ﺗﻮﺳﺖ... ﺑﺮﺍی ﺩﻟﻢ "ﺍﻣﻦ ﻳﺠﻴﺐ" ﺑﺨﻮﺍﻥ... "ﺍﻣﻦ ﻳﺠﻴﺐ" ﺑﺨﻮﺍﻥ ﺗﺎ ﺁﺭﺍﻡ ﺷﻮﺩ ﺍﻳﻦ (ﻣﻀﻄﺮب)..... تا آرام گیرد این قلب نا آرام من..... "خدای من".... به حضورت، به نگاهت، به یاریت نیازمندم..... سال هاست به این نتیجه رسیده ام که " تو " آن مشترک مورد نظری هستی که همیشه در دسترسی. اِلٰهي وَ رَبّي مَنْ لي غَیْرُکَ🙏🏼🙏🏼🙏🏼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم چطوری  پارسا جوووونم خوبه  منم با پسری مشعولم نمیفهمم کی شب شد همش بشور بساب& ...

الهی ....عزیزم قدرشو بدون که فعلا خییییلی کارت آسون تره 

پارسای منم خوبه قربونت ،یه ماه و نیمه که چهاردست و پا میره و روزگارم و ریخته بهم ،واقعا سخته از اینجا به بعدش 

تازه میخواد راه بره و هی بلند میشه و میفته خلاصه که وقت سر خاروندن ندارم

پسرم و باباش عشقای منن😍💋
همگي ني ني هاتون بقلتونه و من موندم،،، همسر جان همين روزا ميره و ٨ ماه تا ١ سال نيس،،، خيلي خيلي خيل ...

سارای عزیزمـدر این شکی نیس که یه روزی تو هم مادر میشی و نی نی نازت رو بغل میکنی فقط و فقط به خدا توکل کن و از خودش بخواه ،شاید الآن واقعا وقتش نیس 

درضمن اینکه هیچوقت تو کارت اصرار نداشته باش که خدایی نکرده اگه صلاح نیس اتفاق بدتری نیفته

فقط تمرکز کن رو خودت و کارهایی که به خودت مربوطه انجام بده چون بعد از بچه اصصصلا برا خودت فرصت نداری الآن راحت کاراتو بکن و حواستو پرت کن ایشالا یه روز سوپرایز میشی و مارو هم سوپرایز میکنی😍

پسرم و باباش عشقای منن😍💋
2742

سلام بچهای خوب

منم قبلا اومدم کلی پیام گداشتم ولی تو ایام محرم چند روزی سفربودم وقت نکردم بیام سربزنم.

منم دخترکم اخر پنج ماهشه داره غلط میزنه میچرخه کم کم میخاد چهار دست وپا بره تمام وقتم رو میکیره.نمیشه تنهاش بذارم.خلاصه حسابی گیرم انداخته.کارای پایانامم عقب مونده یکمم عصبانیم چون بزرگ بچمو درست درک نمیکنم همه حواسم به پایانامست.

سارای عزیزم.خیلی برات دعا میکنم بخدا همیشه بیادتم.چون درد انتظار رو کشیدم و از همین مشکلاتی که داری میترسیدم.توهم نگران نباش به امید خدا مادر میشی و به این روزای انتظارت میخندی.

خرنوب رو عزیزم تا پنجاه روز باید صب ناشتا یه استکان و شب قبل از خواب یه استکان میدی بهش بخوره.من اینکار رو کردم.ایشاله وقتی اومد بهش بده بخوره خودتم کنار تقویت کن زیرنظر دکتر باش و داروهای فعال کردن تخمدانها رو بخور که توهم همزمان با همسرت فعال باشی.البته الان فرصتی پیش اومده برات که استراحت بدی به تخمدونات.تو این فرصت به چیزای خوب فک کن و منتظرباش اقای همسر به سلامتی برگرده.

قربونت برم الهی.کنار خرنوب اسیدفولیک یک درصد و زینک هم بده شوهرت.ایناهم کیفیت اسپرم رو خوب میکنه.و پیاده روی بکنه.ناراحت نباش مطمن باش مامان میشی.توکل داشته باش.نامید نشو.

معصومه جان و مهسای عزیزم خدا قوت 

عکس جوجوای نانازیتون رو هم بذارید ببینیم قربونشون برم الهی

راستی اگر واتس دارید تو خصوصی شماره بهم بدیم اونجا بیشتر باهم درتماسیم

قربونت برم الهی.کنار خرنوب اسیدفولیک یک درصد و زینک هم بده شوهرت.ایناهم کیفیت اسپرم رو خوب میکنه.و پ ...

سلام عشقم خوبی؟؟؟چخبر؟؟؟

حالا بذار راه بیفته ببینی چه قدددددر وقتتو میگیرهبخدا وقت برا دسشویی رفتن ندارم😭😭😭

تلگرام نیستی گلم؟؟؟

پسرم و باباش عشقای منن😍💋
2740
سلام عشقم خوبی؟؟؟چخبر؟؟؟ حالا بذار راه بیفته ببینی چه قدددددر وقتتو میگیرهبخدا وقت برا دسشویی رفتن ...

سلام عزیزم.

دستششوییی رفتن رو خوب اومدی🤣🤣🤣

نه قربونت بگردم.واتس اپ دارم.

اگر شما داری تا باهم اونجا بیشتر باشیم.البته اگر بقبه هم دارن بیان تو خصوصی شماره بدیم بهم

منم تنبلی تخمدان دارم یه ساله آواره دکترم پریودم هرسری بیشتر عقب میندازه الان بیشتر از دوماهه پری نشدم پس چرا دکتر من مثل دکترای شما قرص کلومفین یا لتروزل نمیده هرچی هم بهش میگم میگه پرژسترون کافیه😕😕😕😕

دلم میخواد خودمو یه جایی بزارمو برگردم ببینمدیگه نیستم
سلام  چقد خلوت شده اینجا  معصومه و دریا جونی خوب سرتون به نی نی ها گرم شده ها😉   ...

سلااااااام، من كه بيكارم و ميگردم،نيني هاتون خوبن؟ چقدر بزرگ شدن؟

سلام فواره قشنگ رویاهای مامان و بابا من هر شب وهر روز در انتظار دیدن روی ماه تو هستم که حتی نمی دانم که جورابت آبیست یا صورتی نمی دانیکه چقدر بیتاب در آغوش گرفتن میوه  عشقم...نمیدانی چقدر میخواهمت انقدر که هرخواستنی برایم تمام شده و تو شده ای سر آغاز تمام ارزوهایم انگار تو پلی هستی میان من و ارزوهایم تو باشی به همه ارزوهایم خواهم رسید ..یکی یه دونه باغچه قلبم میدانی اگر بیای تمام ثمره عمرمان را به پایت خواهیم ریخت نکند نمیدانی مادر چقدر چشم انتظار توست اگر خدا را دیدی بگو مادر است دیگر دل دارد..چقد باید چشم انتظار جوانه زدنت باشم چقدر باید در انتظار تکان هایت در دلم باشم چقد باید منتظر شنیدن صدای قلب مهربونت باشم ...کاش این انتظار به سر آید و تو بیای تو بیایی جان مادر.هرچقدر باشد این انتظار به جان خواهم خرید چون میدانم شیرین ترین خواهی بود .مراقب دلت باش از همین حالا تا آخر دنیا سفیدو پاک بمونه .اونی که از الان تا خدا نگرانته( مامان).."ﺧﺪﺍی"ﻣﻦ ... ﺍﻳﻦ ﺭﻭﺯﻫﺎ ﺑﻴﺸﺘﺮ ﺣﻮﺍﺳﺖ ﺑﻪ ﻣﻦ ﺑﺎﺷﺪ... می ﮔﻮیند بزﺭﮔﺘﺮﻳﻦ ﺷﮑﺴﺖ، ﺍﺯ ﺩﺳﺖ ﺩﺍﺩﻥ ﺍﻳﻤﺎﻥ ﺍﺳﺖ ... ﺣﻮﺍﺳﺖ ﺑﺎﺷﺪ ﮐﻪ ﻣﻦ ﺷﮑﺴﺖ ﻧﺨﻮﺭﻡ ... ﻣﻦ ﻫﻨﻮﺯ ﻫﻢ ﺗﻮ ﺭﺍ ﺑﻪ ﻧﺎﻡ"ﻗﺎضی ﺍﻟﺤﺎﺟﺎﺕ"می ﺧﻮﺍﻧﻢ، حتی ﺍﮔﺮ ﻫﻤﻪ ﺍﻟﺘﻤﺎﺱ ﻫﺎﻳﻢ ﺭﺍ ﻧﺎﺩﻳﺪﻩ ﺑﮕﻴﺮی... ﻫﻨﻮﺯ ﻫﻢ ﺗﻮ ﺭﺍ "ﺍﺭﺣﻢ ﺍﻟﺮﺣﻤﻴﻦ"می ﺩﺍﻧﻢ، حتی ﺍﮔﺮ ﺳﺨﺖ ﺑﮕﻴﺮی... ﻫﻨﻮﺯ ﻫﻢ ... ﺗﻮ ﻫﻤﺎﻥ"خدایی"... ﺍﻣﺎ ﻣﻦ... ﻣﮕﺬﺍﺭ ﮐﻪ ﺍﺯ ﺩﺳﺖ ﺑﺮﻭﻡ... ﻣﻦ ﺍﻣﻴﺪﻡ ﺑﻪ ﺗﻮﺳﺖ... ﺑﺮﺍی ﺩﻟﻢ "ﺍﻣﻦ ﻳﺠﻴﺐ" ﺑﺨﻮﺍﻥ... "ﺍﻣﻦ ﻳﺠﻴﺐ" ﺑﺨﻮﺍﻥ ﺗﺎ ﺁﺭﺍﻡ ﺷﻮﺩ ﺍﻳﻦ (ﻣﻀﻄﺮب)..... تا آرام گیرد این قلب نا آرام من..... "خدای من".... به حضورت، به نگاهت، به یاریت نیازمندم..... سال هاست به این نتیجه رسیده ام که " تو " آن مشترک مورد نظری هستی که همیشه در دسترسی. اِلٰهي وَ رَبّي مَنْ لي غَیْرُکَ🙏🏼🙏🏼🙏🏼
سلام  چقد خلوت شده اینجا  معصومه و دریا جونی خوب سرتون به نی نی ها گرم شده ها😉   ...

سلام عزیزم 

خوبی عزیزم.گل پسر نانازی خوبه؟قربونش برم😘😘😘

من چند بار اومد سرزدم ولی کدکاربریم یادم نبود.دیدم خبری از کسی نیس  خودمم فرصت نداشتم یادی از شما بکنم.ببخشید دیگه. گل دختر منم خوبه خیلی بهونه میگیره...هنوز دندون در نیورده تازه تو هست ماه رفته...یه مدت بخاطر واکسن خیلی کم غذا شده الان کمی بهتر شده.من کنار بچه داری درسم دارم .مشغول کارای پایان نامم هستم. وحشتناک وقت کم میارم.الانم که دارم پیام میذارم استرس دازم که یهو فاطمه بیدار بشه😓.وقتی بیداره مدام وقتمو برای خودش میخواد. شماها چخبرا

چکار میکنید.از خودتون  و نی نیهاتون بگید معصومه مهسا جان

2706