2752
2734

سلام.چرا کسی نیس؟چه خبر بجها؟

معصومه و مهسا جان

شیرم زباد نشد اصلا...حریر بادوم میدم به دخترم لاقل شیرخشک کمتر میخوره...خیلی ناراحتم سینم اونفدری شیر نداره که بچمو سیر کنه...😢😢😢😢😢

سارا جان شما چخبر؟ در چه حالی چکار میکنی؟

سلام.چرا کسی نیس؟چه خبر بجها؟ معصومه و مهسا جان شیرم زباد نشد اصلا...حریر بادوم میدم به دخترم لاقل ...

سلام هيچي هستم شكر، همسر داره ميره ماموريت و اقدام تعطيل شد،،، تا الان خدا نخواست ان شاالله بعدش بخواد 🙏🏼🙏🏼🙏🏼😔😔😔

سلام فواره قشنگ رویاهای مامان و بابا من هر شب وهر روز در انتظار دیدن روی ماه تو هستم که حتی نمی دانم که جورابت آبیست یا صورتی نمی دانیکه چقدر بیتاب در آغوش گرفتن میوه  عشقم...نمیدانی چقدر میخواهمت انقدر که هرخواستنی برایم تمام شده و تو شده ای سر آغاز تمام ارزوهایم انگار تو پلی هستی میان من و ارزوهایم تو باشی به همه ارزوهایم خواهم رسید ..یکی یه دونه باغچه قلبم میدانی اگر بیای تمام ثمره عمرمان را به پایت خواهیم ریخت نکند نمیدانی مادر چقدر چشم انتظار توست اگر خدا را دیدی بگو مادر است دیگر دل دارد..چقد باید چشم انتظار جوانه زدنت باشم چقدر باید در انتظار تکان هایت در دلم باشم چقد باید منتظر شنیدن صدای قلب مهربونت باشم ...کاش این انتظار به سر آید و تو بیای تو بیایی جان مادر.هرچقدر باشد این انتظار به جان خواهم خرید چون میدانم شیرین ترین خواهی بود .مراقب دلت باش از همین حالا تا آخر دنیا سفیدو پاک بمونه .اونی که از الان تا خدا نگرانته( مامان).."ﺧﺪﺍی"ﻣﻦ ... ﺍﻳﻦ ﺭﻭﺯﻫﺎ ﺑﻴﺸﺘﺮ ﺣﻮﺍﺳﺖ ﺑﻪ ﻣﻦ ﺑﺎﺷﺪ... می ﮔﻮیند بزﺭﮔﺘﺮﻳﻦ ﺷﮑﺴﺖ، ﺍﺯ ﺩﺳﺖ ﺩﺍﺩﻥ ﺍﻳﻤﺎﻥ ﺍﺳﺖ ... ﺣﻮﺍﺳﺖ ﺑﺎﺷﺪ ﮐﻪ ﻣﻦ ﺷﮑﺴﺖ ﻧﺨﻮﺭﻡ ... ﻣﻦ ﻫﻨﻮﺯ ﻫﻢ ﺗﻮ ﺭﺍ ﺑﻪ ﻧﺎﻡ"ﻗﺎضی ﺍﻟﺤﺎﺟﺎﺕ"می ﺧﻮﺍﻧﻢ، حتی ﺍﮔﺮ ﻫﻤﻪ ﺍﻟﺘﻤﺎﺱ ﻫﺎﻳﻢ ﺭﺍ ﻧﺎﺩﻳﺪﻩ ﺑﮕﻴﺮی... ﻫﻨﻮﺯ ﻫﻢ ﺗﻮ ﺭﺍ "ﺍﺭﺣﻢ ﺍﻟﺮﺣﻤﻴﻦ"می ﺩﺍﻧﻢ، حتی ﺍﮔﺮ ﺳﺨﺖ ﺑﮕﻴﺮی... ﻫﻨﻮﺯ ﻫﻢ ... ﺗﻮ ﻫﻤﺎﻥ"خدایی"... ﺍﻣﺎ ﻣﻦ... ﻣﮕﺬﺍﺭ ﮐﻪ ﺍﺯ ﺩﺳﺖ ﺑﺮﻭﻡ... ﻣﻦ ﺍﻣﻴﺪﻡ ﺑﻪ ﺗﻮﺳﺖ... ﺑﺮﺍی ﺩﻟﻢ "ﺍﻣﻦ ﻳﺠﻴﺐ" ﺑﺨﻮﺍﻥ... "ﺍﻣﻦ ﻳﺠﻴﺐ" ﺑﺨﻮﺍﻥ ﺗﺎ ﺁﺭﺍﻡ ﺷﻮﺩ ﺍﻳﻦ (ﻣﻀﻄﺮب)..... تا آرام گیرد این قلب نا آرام من..... "خدای من".... به حضورت، به نگاهت، به یاریت نیازمندم..... سال هاست به این نتیجه رسیده ام که " تو " آن مشترک مورد نظری هستی که همیشه در دسترسی. اِلٰهي وَ رَبّي مَنْ لي غَیْرُکَ🙏🏼🙏🏼🙏🏼
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا بزرگه عزیزم.شاید همین استراحته فرجی بشه.تا چند مدت شوهرت نیستش؟تو خوب تو این مدت به خودت برس. تقویت کن.فعالیت داشته باش.تا انشاله که همسر خان تشریف میارن شما اماده باشی.

راستی تره  و پیاز خام. هم خوبه قوای جنسی قوی میکنه. بخور خوبه😅

خدا بزرگه عزیزم.شاید همین استراحته فرجی بشه.تا چند مدت شوهرت نیستش؟تو خوب تو این مدت به خودت برس. تق ...

تا ١سال نيس ☹️ ميخوام سخت ورزش كنم و وزن كم كنم هر چي خدا بخواد

سلام فواره قشنگ رویاهای مامان و بابا من هر شب وهر روز در انتظار دیدن روی ماه تو هستم که حتی نمی دانم که جورابت آبیست یا صورتی نمی دانیکه چقدر بیتاب در آغوش گرفتن میوه  عشقم...نمیدانی چقدر میخواهمت انقدر که هرخواستنی برایم تمام شده و تو شده ای سر آغاز تمام ارزوهایم انگار تو پلی هستی میان من و ارزوهایم تو باشی به همه ارزوهایم خواهم رسید ..یکی یه دونه باغچه قلبم میدانی اگر بیای تمام ثمره عمرمان را به پایت خواهیم ریخت نکند نمیدانی مادر چقدر چشم انتظار توست اگر خدا را دیدی بگو مادر است دیگر دل دارد..چقد باید چشم انتظار جوانه زدنت باشم چقدر باید در انتظار تکان هایت در دلم باشم چقد باید منتظر شنیدن صدای قلب مهربونت باشم ...کاش این انتظار به سر آید و تو بیای تو بیایی جان مادر.هرچقدر باشد این انتظار به جان خواهم خرید چون میدانم شیرین ترین خواهی بود .مراقب دلت باش از همین حالا تا آخر دنیا سفیدو پاک بمونه .اونی که از الان تا خدا نگرانته( مامان).."ﺧﺪﺍی"ﻣﻦ ... ﺍﻳﻦ ﺭﻭﺯﻫﺎ ﺑﻴﺸﺘﺮ ﺣﻮﺍﺳﺖ ﺑﻪ ﻣﻦ ﺑﺎﺷﺪ... می ﮔﻮیند بزﺭﮔﺘﺮﻳﻦ ﺷﮑﺴﺖ، ﺍﺯ ﺩﺳﺖ ﺩﺍﺩﻥ ﺍﻳﻤﺎﻥ ﺍﺳﺖ ... ﺣﻮﺍﺳﺖ ﺑﺎﺷﺪ ﮐﻪ ﻣﻦ ﺷﮑﺴﺖ ﻧﺨﻮﺭﻡ ... ﻣﻦ ﻫﻨﻮﺯ ﻫﻢ ﺗﻮ ﺭﺍ ﺑﻪ ﻧﺎﻡ"ﻗﺎضی ﺍﻟﺤﺎﺟﺎﺕ"می ﺧﻮﺍﻧﻢ، حتی ﺍﮔﺮ ﻫﻤﻪ ﺍﻟﺘﻤﺎﺱ ﻫﺎﻳﻢ ﺭﺍ ﻧﺎﺩﻳﺪﻩ ﺑﮕﻴﺮی... ﻫﻨﻮﺯ ﻫﻢ ﺗﻮ ﺭﺍ "ﺍﺭﺣﻢ ﺍﻟﺮﺣﻤﻴﻦ"می ﺩﺍﻧﻢ، حتی ﺍﮔﺮ ﺳﺨﺖ ﺑﮕﻴﺮی... ﻫﻨﻮﺯ ﻫﻢ ... ﺗﻮ ﻫﻤﺎﻥ"خدایی"... ﺍﻣﺎ ﻣﻦ... ﻣﮕﺬﺍﺭ ﮐﻪ ﺍﺯ ﺩﺳﺖ ﺑﺮﻭﻡ... ﻣﻦ ﺍﻣﻴﺪﻡ ﺑﻪ ﺗﻮﺳﺖ... ﺑﺮﺍی ﺩﻟﻢ "ﺍﻣﻦ ﻳﺠﻴﺐ" ﺑﺨﻮﺍﻥ... "ﺍﻣﻦ ﻳﺠﻴﺐ" ﺑﺨﻮﺍﻥ ﺗﺎ ﺁﺭﺍﻡ ﺷﻮﺩ ﺍﻳﻦ (ﻣﻀﻄﺮب)..... تا آرام گیرد این قلب نا آرام من..... "خدای من".... به حضورت، به نگاهت، به یاریت نیازمندم..... سال هاست به این نتیجه رسیده ام که " تو " آن مشترک مورد نظری هستی که همیشه در دسترسی. اِلٰهي وَ رَبّي مَنْ لي غَیْرُکَ🙏🏼🙏🏼🙏🏼
2731
تا ١سال نيس ☹️ ميخوام سخت ورزش كنم و وزن كم كنم هر چي خدا بخواد

وای چقد زیاد😦

ببخشیدفضولی میکنم میشه بپرسم شغل همسرتون چیه😅....

میگم برات فراهم نیس که همراهش باشی؟ البته یه مدت از دارو فاصله بگیری خیلی خوبها بعد دوباره داروهاتو تکرار کنی البته زیر نظر دکترت.منظورم داروهای لترزول و این چیزا که تخمدونا رو خیلی فعال میکنه.منم بعد از شیش ماه که خوردم همون بار اول جواب داد.یه استراحت به بدنت بدی خیلی خوبه.ولی پریودیتو سعی کن تنظیم نگه داری.سرکه جات و دوغ و نوشیدنیای گازدار اصلا تو پریودیت نخور...هرچی خیره ایشاله برات پیش بیاد

وای چقد زیاد😦 ببخشیدفضولی میکنم میشه بپرسم شغل همسرتون چیه😅.... میگم برات فراهم نیس که همراهش با ...

صادرات ميوه هستن، امكان داره يه بار بتونم ببينمش ١هفته،حالا يه داستان جديدم پيش اومده، دكتر بهش از داد و انجام داد، تحرك و حجم و باروري پايينه، حالا ميخواد بره اورولوژ ببينه اون چي ميگه.

بچه هاااااااا خيلي خيلي محتاج دعاتونم، برام دعا كنيد خدا حاجت هاي دلمو بده 🙏🏼🙏🏼🙏🏼

نگرانش نباش سارا جان.علاج داره.شوهر منم همینطور بود.که واریکوسل داشت و عمل کرد یکسال بعداز عمل حامله شدم.البته زودتر حامله شدم ولی نفطه خوبی نبود و سقط شد.مال توهم دکتر معاینه میکنه ایشاله که واریکوسل نداشته باشه.ولی برای حرکتش من یه دارو میشناسم که معجزه میکنه.به شوهرمم دادم.

البته دکتر بهش دارو میده.ولی شوهرم بهش اسید فولیک‌زینک میدادم.ولی چیزیکه که ازش معجزه دیدم خرنوب بود.تو هیمن نی نی سایت دیدم.و واقعا معحزه کرد.همون ماه حامله شدم.خرنوب تو سایتم بزنی میاد برات.

ببین ساراجان.شما اول شوهرت بره دکتر معاینه بشه.ببین نسخه دکترت چیه.تا الان صبرکردی چندماه دیگه هم روش.تا سوهرت خوب قوی بشه.زمان میبره تا کیفیت اسپرمش خوب بشه.دوم اینکه خرنوب یه دارو گیاهیه باید یکی دوتاشو خورد کنی  تو اب در حال جوشیدن بریزی دو دقیقه کافیه بعد اجاقو خاموش میکنی بذار خنک بسه درواقع دم بیاد.بعد یه لیوان صب ناشتا  یه لیوان شب وقت خواب خوره.تا پنجاه روز.من هر روز همین کارم بود.کنارش اسیدفولیک بک درصد.زینک.و زعفران هم میدادم بهش.خلاصه خرنوب برای اوناییکه حرک اسپرمشون صفر نیس واقعا معجزه میکنه.ما معجزشو دبدیم که میگم.

ایشاله برای شماهم همینطوره عزیزدلم.

منم تنبلی دارم هفت ماهه اقدامم ولی خبری نی دکترم هم گفت تایکی دودوره دیگه بهت لتروزول میدم بعدش اگه نشدی بیا آی یو آی چون سی وسه سالمه خیلی نمیتونم صبرکنم بنظرتون چکارکنم

عشق ابدی من همسرم
منم تنبلی دارم هفت ماهه اقدامم ولی خبری نی دکترم هم گفت تایکی دودوره دیگه بهت لتروزول میدم بعدش اگه ...

سلام عزیزم.منم مشکل تورو داشتم ولی حتما شوهرت آز بده تا از طرف اونم مطمن باشی.و بزای ایو ای ای عجله نکن.وشیوه درمانت عوض کن.منم دکترمو عوض کردم بار دوم نتبجه بهتر گرفتم

منم تنبلی دارم هفت ماهه اقدامم ولی خبری نی دکترم هم گفت تایکی دودوره دیگه بهت لتروزول میدم بعدش اگه ...

عزیزم منم سی و دو سالم حامله شدم.عجله نکن.منم مشکل تورو داشتم.حتما از طرف همسرت مطمن باش که همه چیزش سالمه.بعدم خودت به دکتر دیگهم بروو.من دکترمو عوض کردم و شوهرمو حسابی تقویت کردم.چون عمل واریکوسل کرده بود باز از کم تحرکی اون میترسیدم و وحشتناک ترس داشتم که با خرنوب و چیزای دیگه خدا بهم نی نی داد.ایشاله خدا هم بغلتو پر میکنه خواهرم.نگران نباش.تنبلی چیزی نیس که ازش بترسی.جواب میگیری ایشاله

عزیزم منم سی و دو سالم حامله شدم.عجله نکن.منم مشکل تورو داشتم.حتما از طرف همسرت مطمن باش که همه چیزش ...

خرنوب رو فقط٥ روز بدم بخوره؟ چه روزايي؟