2733
2734
سلااااااام، من كه بيكارم و ميگردم،نيني هاتون خوبن؟ چقدر بزرگ شدن؟

عزیزم 

خوبی ؟بهتری انشاله؟شوهرت از ماموریت که گفتی برگشت؟ فعلا کیف کن حسابی بخواب خوب بخودت برس...که بعد ارزو به دل همه این روزا میمونی😅....خدا اتشاله یه نی نی خوشکل و سالم دو بغلت بذاره توهم بیای بگی وای خدایا وقت ندارم.درمانت چطور شد در چه حالی هستی ساراجان

من نی نیم تازه رفته تو هشت ماهگی.شیطون تر داره میشه.دیگه کم کم داره میز و هر چیزیکه جلوش باشه میگیره و بلند میشه.جالب که هنوز نمیتونه کامل بشینه میخواد بلند بشه...منم پریودیم خراب شده....ماه قبل که یه هفته عقب انداختم پروژسترون خوردم که تنظیم بشه بدتر شد.الان وسط ماه لک اومد و دو بعدش پاک شدم الان باز سر تاریخم دو روز لک دبدم و پاک شدم. باز دوباره پریودیم خراب شده.دیگه واقعا از دکتر رفتن خسته شدم.ولی اگر نشدم باز باید برم...ای خدا نجاتمون بده از دکتر رفتن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم  خوبی ؟بهتری انشاله؟شوهرت از ماموریت که گفتی برگشت؟ فعلا کیف کن حسابی بخواب خوب بخودت بر ...

مرسي عزيزم نه هنوز برنگشته ١ساله رفته، ١-٢بار ميتونم ببينمش،اوضام خوب بود ولي باز ١ماهه عقب انداختم،از دارو و همههههه چي خسته شدم

سلام فواره قشنگ رویاهای مامان و بابا من هر شب وهر روز در انتظار دیدن روی ماه تو هستم که حتی نمی دانم که جورابت آبیست یا صورتی نمی دانیکه چقدر بیتاب در آغوش گرفتن میوه  عشقم...نمیدانی چقدر میخواهمت انقدر که هرخواستنی برایم تمام شده و تو شده ای سر آغاز تمام ارزوهایم انگار تو پلی هستی میان من و ارزوهایم تو باشی به همه ارزوهایم خواهم رسید ..یکی یه دونه باغچه قلبم میدانی اگر بیای تمام ثمره عمرمان را به پایت خواهیم ریخت نکند نمیدانی مادر چقدر چشم انتظار توست اگر خدا را دیدی بگو مادر است دیگر دل دارد..چقد باید چشم انتظار جوانه زدنت باشم چقدر باید در انتظار تکان هایت در دلم باشم چقد باید منتظر شنیدن صدای قلب مهربونت باشم ...کاش این انتظار به سر آید و تو بیای تو بیایی جان مادر.هرچقدر باشد این انتظار به جان خواهم خرید چون میدانم شیرین ترین خواهی بود .مراقب دلت باش از همین حالا تا آخر دنیا سفیدو پاک بمونه .اونی که از الان تا خدا نگرانته( مامان).."ﺧﺪﺍی"ﻣﻦ ... ﺍﻳﻦ ﺭﻭﺯﻫﺎ ﺑﻴﺸﺘﺮ ﺣﻮﺍﺳﺖ ﺑﻪ ﻣﻦ ﺑﺎﺷﺪ... می ﮔﻮیند بزﺭﮔﺘﺮﻳﻦ ﺷﮑﺴﺖ، ﺍﺯ ﺩﺳﺖ ﺩﺍﺩﻥ ﺍﻳﻤﺎﻥ ﺍﺳﺖ ... ﺣﻮﺍﺳﺖ ﺑﺎﺷﺪ ﮐﻪ ﻣﻦ ﺷﮑﺴﺖ ﻧﺨﻮﺭﻡ ... ﻣﻦ ﻫﻨﻮﺯ ﻫﻢ ﺗﻮ ﺭﺍ ﺑﻪ ﻧﺎﻡ"ﻗﺎضی ﺍﻟﺤﺎﺟﺎﺕ"می ﺧﻮﺍﻧﻢ، حتی ﺍﮔﺮ ﻫﻤﻪ ﺍﻟﺘﻤﺎﺱ ﻫﺎﻳﻢ ﺭﺍ ﻧﺎﺩﻳﺪﻩ ﺑﮕﻴﺮی... ﻫﻨﻮﺯ ﻫﻢ ﺗﻮ ﺭﺍ "ﺍﺭﺣﻢ ﺍﻟﺮﺣﻤﻴﻦ"می ﺩﺍﻧﻢ، حتی ﺍﮔﺮ ﺳﺨﺖ ﺑﮕﻴﺮی... ﻫﻨﻮﺯ ﻫﻢ ... ﺗﻮ ﻫﻤﺎﻥ"خدایی"... ﺍﻣﺎ ﻣﻦ... ﻣﮕﺬﺍﺭ ﮐﻪ ﺍﺯ ﺩﺳﺖ ﺑﺮﻭﻡ... ﻣﻦ ﺍﻣﻴﺪﻡ ﺑﻪ ﺗﻮﺳﺖ... ﺑﺮﺍی ﺩﻟﻢ "ﺍﻣﻦ ﻳﺠﻴﺐ" ﺑﺨﻮﺍﻥ... "ﺍﻣﻦ ﻳﺠﻴﺐ" ﺑﺨﻮﺍﻥ ﺗﺎ ﺁﺭﺍﻡ ﺷﻮﺩ ﺍﻳﻦ (ﻣﻀﻄﺮب)..... تا آرام گیرد این قلب نا آرام من..... "خدای من".... به حضورت، به نگاهت، به یاریت نیازمندم..... سال هاست به این نتیجه رسیده ام که " تو " آن مشترک مورد نظری هستی که همیشه در دسترسی. اِلٰهي وَ رَبّي مَنْ لي غَیْرُکَ🙏🏼🙏🏼🙏🏼
عزیزم  خوبی ؟بهتری انشاله؟شوهرت از ماموریت که گفتی برگشت؟ فعلا کیف کن حسابی بخواب خوب بخودت بر ...

ای جووووتم سلام دریاجون 

خداروشکر باورم نمیشه نی نی هامون بررگ میشه 

پسر منم خوبه فقط خیییییییییلی شیطونه خیییییلی رسما اشکمو درمیاره 

راه میره و همه جارو به گند میکشه😭

دریاجون عکس فاطمه رو بذار😍

پسرم و باباش عشقای منن😍💋
2728
مرسي عزيزم نه هنوز برنگشته ١ساله رفته، ١-٢بار ميتونم ببينمش،اوضام خوب بود ولي باز ١ماهه عقب انداختم، ...

الهی بگردمت سارایی 

خودت چطوری!!؟؟

پسرم و باباش عشقای منن😍💋

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2368517/هر-کس-میخواد-نی-نی-دار-بشه-بیاد-تو

دوست داشتين اينجا سر بزنين 

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
الهی بگردمت سارایی  خودت چطوری!!؟؟

سلام ، خيلي دلم گرفته ، دلتنگم كلافه ام دوباره به حالت قبل برگشتم، خيلي برام دعا كنيد كه مشكلاتم به ترتيب حل بشه و فكرم اروم بشه 🙏🏼🙏🏼🙏🏼

سلام فواره قشنگ رویاهای مامان و بابا من هر شب وهر روز در انتظار دیدن روی ماه تو هستم که حتی نمی دانم که جورابت آبیست یا صورتی نمی دانیکه چقدر بیتاب در آغوش گرفتن میوه  عشقم...نمیدانی چقدر میخواهمت انقدر که هرخواستنی برایم تمام شده و تو شده ای سر آغاز تمام ارزوهایم انگار تو پلی هستی میان من و ارزوهایم تو باشی به همه ارزوهایم خواهم رسید ..یکی یه دونه باغچه قلبم میدانی اگر بیای تمام ثمره عمرمان را به پایت خواهیم ریخت نکند نمیدانی مادر چقدر چشم انتظار توست اگر خدا را دیدی بگو مادر است دیگر دل دارد..چقد باید چشم انتظار جوانه زدنت باشم چقدر باید در انتظار تکان هایت در دلم باشم چقد باید منتظر شنیدن صدای قلب مهربونت باشم ...کاش این انتظار به سر آید و تو بیای تو بیایی جان مادر.هرچقدر باشد این انتظار به جان خواهم خرید چون میدانم شیرین ترین خواهی بود .مراقب دلت باش از همین حالا تا آخر دنیا سفیدو پاک بمونه .اونی که از الان تا خدا نگرانته( مامان).."ﺧﺪﺍی"ﻣﻦ ... ﺍﻳﻦ ﺭﻭﺯﻫﺎ ﺑﻴﺸﺘﺮ ﺣﻮﺍﺳﺖ ﺑﻪ ﻣﻦ ﺑﺎﺷﺪ... می ﮔﻮیند بزﺭﮔﺘﺮﻳﻦ ﺷﮑﺴﺖ، ﺍﺯ ﺩﺳﺖ ﺩﺍﺩﻥ ﺍﻳﻤﺎﻥ ﺍﺳﺖ ... ﺣﻮﺍﺳﺖ ﺑﺎﺷﺪ ﮐﻪ ﻣﻦ ﺷﮑﺴﺖ ﻧﺨﻮﺭﻡ ... ﻣﻦ ﻫﻨﻮﺯ ﻫﻢ ﺗﻮ ﺭﺍ ﺑﻪ ﻧﺎﻡ"ﻗﺎضی ﺍﻟﺤﺎﺟﺎﺕ"می ﺧﻮﺍﻧﻢ، حتی ﺍﮔﺮ ﻫﻤﻪ ﺍﻟﺘﻤﺎﺱ ﻫﺎﻳﻢ ﺭﺍ ﻧﺎﺩﻳﺪﻩ ﺑﮕﻴﺮی... ﻫﻨﻮﺯ ﻫﻢ ﺗﻮ ﺭﺍ "ﺍﺭﺣﻢ ﺍﻟﺮﺣﻤﻴﻦ"می ﺩﺍﻧﻢ، حتی ﺍﮔﺮ ﺳﺨﺖ ﺑﮕﻴﺮی... ﻫﻨﻮﺯ ﻫﻢ ... ﺗﻮ ﻫﻤﺎﻥ"خدایی"... ﺍﻣﺎ ﻣﻦ... ﻣﮕﺬﺍﺭ ﮐﻪ ﺍﺯ ﺩﺳﺖ ﺑﺮﻭﻡ... ﻣﻦ ﺍﻣﻴﺪﻡ ﺑﻪ ﺗﻮﺳﺖ... ﺑﺮﺍی ﺩﻟﻢ "ﺍﻣﻦ ﻳﺠﻴﺐ" ﺑﺨﻮﺍﻥ... "ﺍﻣﻦ ﻳﺠﻴﺐ" ﺑﺨﻮﺍﻥ ﺗﺎ ﺁﺭﺍﻡ ﺷﻮﺩ ﺍﻳﻦ (ﻣﻀﻄﺮب)..... تا آرام گیرد این قلب نا آرام من..... "خدای من".... به حضورت، به نگاهت، به یاریت نیازمندم..... سال هاست به این نتیجه رسیده ام که " تو " آن مشترک مورد نظری هستی که همیشه در دسترسی. اِلٰهي وَ رَبّي مَنْ لي غَیْرُکَ🙏🏼🙏🏼🙏🏼
سلام ، خيلي دلم گرفته ، دلتنگم كلافه ام دوباره به حالت قبل برگشتم، خيلي برام دعا كنيد كه مشكلاتم به ...

عزیزم😣

تنها کاری که از دستم برمیاد دعاست 

دعا میکنم آرامش به دلت بیاد عزیزم

پسرم و باباش عشقای منن😍💋
2740

سلام بچها

اینجا چقد متروکه شده

مثل قبل نمیاید سر بزنید😕😦

مهسا جان

معصومه گلی 

سارای مهربونم

حالتون چطوره

البته با بچهای ماشاله هزارماشاله شیطون ما کجا وقت سر زدن به اینجا میشه....

من واقعا گرفتارم با دخترکم...انشاله روزی سارا جان بشه

😅...فاطمه منم وحشتناک شیطونه...اشپزخونه رو که واقعا داقون کرده...دست به هر چیزی بزنم فوری پشت سرم میبینم رفته بعم ربخته...حالا چه کابینت باشه جه یخچال...😢

دخترم تو ده ماهگیه ...مهسا و معصومه جووونم هر وقت اومدید تو این پیج از جوجوهای قشنگتون بگید و عکس بذارید 

بخدا دلم تنگ سده براشون...

سارا دورت بگردم ناراحتی نکن 

قربون روی ماهت برم انشاله خدا بغلتو پر مبکنه...دلم روشنه که مامان میشی انشاله....

سلللااااام بچها

حالتون جطوره

قربون ای گل پسر بشم

جه جیگره والا...خدا بهت ببخخششششه😙😙😙😙

بچهاتون چندماهه شدن؟دخترمن تو یکسال و سه ماهه...وحشتناک غذا نمیخوره داقونم کرده حسابی لاغرررر سده...شماهم بیاین از خودتون و جوجوهای نازتون خبر بدین..سارا عزیزدلم شماچخبر...الهی که باردار باشی بیای خبرشو بدی

البته ر صفحه گوشیم گداشتم چون عکساشو تازه ریختم تو کامپیوتر  ایشاله خیلی زود سارا حانم توام شی ...

فدات شم عزیزم.اگر بدونی چقد شیطون بلا شده همه چی رو بالا گذاشتم که دسش نرسه ولی باز یکارای میکنه که برسه فقط مونده وسایلا رو به سقف اویز کنم🤣

2706