2737
2739

ناامیدی داره نابودم میکنه . بخاطر دور از خونه بودن و رشتمو هزار دلیل دیگه اصلا خواستگار ندارم ‌ من نمیخوام همش درس بخونم و کار کنم ‌ در نهابت دپس دارم ازدواج کنم و مادر بشم و ...ولی الان اصلا نمیتونم ببینم تو ایندم . از اضطراب و فشار درس و دوری دارم اه میشم . درسمم تموم شه دو سال طرح بعد تازه عمومی بیکار .... همش دارم گریه میکنم . دعا میکنم خیلی ولی اروم نمیگیرم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740
راستشو بگو چی دیدی؟ چی ناراحتت کرده؟ مردم گناه دارن اگه حقیقتی هست بگو گوش میکنیم

حقیقت اینه زیر فشار سختیا بریدم... تحقیر و استرس و توهین و در نهایتم الان دیگه اینده ای نداره این شغل کل حوونیمم دارم میذارم بره

ازدواج هم میکنی، انشاالله بچه دار هم میشی، اینا منافاتی با درس خوندن نداره، میدونم سخته ولی راه زیادی رو رفتی 

بعدها به این فکر کن که چقدر بچه هات بهت افتخار می‌کنند و خودت چقدر آدم مفیدی خواهی بود 

پزشکی عشق میخواد، موفق باشی 💐

برمیگشتم عقب میرفتم دبیری یا فزیو ... اشتباه کردم ... پشیمونی داره میخورتم و وقتیم امیدی ندارم تحمل ...

فکر این باش که درسته دیر به درآمد میرسی اما بعدا درآمد بالایی داری جایگاه اجتماعی بالایی داری 

سختی همیشه هست 

تاپیکات رو دیدم انگار تنهایی تو خوابگاه و دانشگاه دوستی چیزی نداری؟؟

وای کاش من جای تو بودم خری آخرش ازدواج می کنی یک هند جگر خار میاد جگرت را می خوره بچه دار هم میشی منم دکترا دارم البته یک رشته بیخود ولی بچه داری اینقدر سخت حاضرم صد تا دکترا دیگه بگیرم ووی کاش جای تو بودم اینقدر می خوندم تخصص می گرفتم بعد پولدار می شدم دور دنیا را می گشتم هی

اگر خدا بخواهد غیر ممکن، ممکن می شود.عزیزم که با چشم های قشنگت امضا من را می خوانی با قلب مهربونت برام دعا کن.
2706