2733
2739
عنوان

به پدر دخترم واقعیتو گفتم

2501 بازدید | 28 پست

توی تاپیک اولم توضیح دادم که شوهرم بچمو زده. به پدر خودش گفتم یه ساعت پیش.دستاشو گذاشت پشت سرش حس کردم یه لحظه زانوهاش خالی کرد. نفس میکشید حالش بد شد گفت من اینو زنده گیر بیارم میکشمش. بلند داد میزد.کلی هم سرزنشم کرد. دید منم ناراحتم گفت تو حامله ای هیچی بهت نمیگم حالت بد شه ولی برا اون بی شرف دارم.... نعره میزد بخدا دارم از ترس میلرزم شوهرمو تیکه تیکه میکنه. کلی فحشش داد.

اومد دخترمو ببره. دخترمونو دید بغلش کرد .دخترم گریه میکرد. پدرش گفت الهی بمیرم بابا. کبودی چشمشو دید گریه میکرد زار زار. تا حالا گریشو ندیده بودم. دخترمونو بغل کرد برد. الانم افتاده دنبال شوهرم. بخدا دارم از استرس می میرم. حقشه هر چی سرش بیاد ولی بخدا دارم از ترس می میرم شوهر سابقم نمیگذره ازش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

احساس میکنم تاپیکت سرکاریه ولی اگه واقعیته شوهرت و خودت حقتونه جفتتون کتک بخورید 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
تاپیک اولم توضیح دادم. بخدا ازش بعید بود یهو عصبی شد بچمو زد

الهی دستش بشکنه

کاش ازاین مرد بچه نمیاوردی

این ادم‌وقتی که به بچه ۴ساله رحم نمیکنه 

فرداش بچه خودشم بدبخت میکنه

2706