2737
2734
عنوان

بنظرتون حقش نیست جدا بشم ؟؟؟

377 بازدید | 39 پست

من ۶ ساله ازدواج کردم . ی خونه داریم تقریبا ۸۰ متره . بچه نداریم . ی خونه دیگه داریم می‌سازیم خیلی بزرگه تقریبا . با بدبختی و هزار تا خون دل خوردن بعد دو سال و نیم این خونه تموم شد . تمام طلاهام رو فروختم . بیشتر پس اندازم رو دادم رفت . حالا الان وقت خرید وسیله برای خونه شده . به شوهرم میگم دلم میخواد مبلمان نو بخرم  میگه نه مبل خودمون خوبه .میگم من کل پس اندازم رو دادم به تو بابت ساخت خونه ، حالا باید بابت خرید یک دست مبل التماست رو بکنم .  بخدا قسم نزدیک سه ساله هیچی پول تو جیبی بهم نداده به بهونه اینکه دارم ساختمون می‌سازم دستم خالیه . دیشب با هم دعوای بدی گردیم . گفتم حداقل یکی از خونه ها رو به نامم بزن ، برگشت گفت رو چه حسابی . گفتم رو حساب اینکه نصف بیشتر پول ساخت و ساز رو من دادم . گفت میخواستی ندی . خیلی حالم بد شد . بعدم گفت لازم نکرده همین وسایلت خوبه . منم واقعا حرصم در اومد . گفتم من طلاق میخوام.  چون واقعا با حرفاش سوختم.  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شاید الان دستش تنگه  فعلا با همینا بساز چند وقت دیگه با ارومی و سیاست نه جنگ و دعوا راضیش میکن ...

بخدا قسم سه ساله حتی یک مانتو نو هم نخریدم . بعد خیلی راحته میگه میخواستی نکنی 

با حرف زدن تو شرایط مناسب حلش کنید 

امروز که زنده ای زندگی کن.فردا خواهی مرد همان طور که یک ساعت پیش بایست مرده باشی وقتی که سراسر زندگی ات دربرابر ابدیت لحظه ای بیش نیس چه جای آن است که خود را عذاب دهی.
2738

خواستت رو اینطوری بگو ! 

بگو در این زندگی برای من ارزش و سهمی قائل نشدی 

مرد قدر نشناس و بی ادب برای زندگی ابدی مناسب نیست 

آدم باید برای کسی تب کنه که براش بمیره ... مناسب هم نبودی و باید زودتر می‌فهمیدم 

در صورتی بگو که قصدت جداییع

بخدا قسم سه ساله حتی یک مانتو نو هم نخریدم . بعد خیلی راحته میگه میخواستی نکنی 

عزیزم با داد و بیداد چیزی درست نمیشه بذار برید خونه خودتون بعد تو یه موقعیت مناسب باهم صحبت کنید راضی میشه حتما

کهکشان ۰۰ سابق🧸🌱🦋ولی یه چیزی ته دلم میگه که درست میشه
طی کرده بودم ولی الان خیلی رفتارش عوض شده 

متاسفم😔عصبانی بوده به چیزی گفته.بزار یه زمانی که خیلی اوکی هستین مطرح کن.حق داری 

تنها دلیل ادامه دادنم تو روزهای سخت فقط تو بودی مامان.بمونی برام عزیزتزینم
2706