2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مجبور شدم 😁 چون دوست خوبی نموند ، هیچی نه دعوا کردیم نه بی احترامی یا بد رفتاری ، طی یه سال 😕😄 رابطمو کم و من تر کردم تا تقریبا قطع شد ، و ایشونم متقابلاً همین کار رو کرد

یه دختر ۲۴ ساله که میخواد جهازشو با آنلاین شاپ آرایشیش بخره ، سخته ولی امکان پذیره 🥲 تو این راه حمایت کوچیک شما برام دنیاها ارزش داره ❤️🌹🫂 Peranses_sorati
2728

من کات کردم پیش هررررررررکسی نشست حرفامو گفت پیش هررررررر احدی که منو میشناخت هاا

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهسا هستم یه دوست داشتنیه۴زبونه😍معلم زبان انگلیسی و ترکی استانبولی هستم و دانشجوی ادبیات فرانسه :) همه کار و زندگیم در حال حاضر فرهنگ های مختلف کشوراییه که به زبونشون صحبت میکنم :) 🇹🇷🇺🇸🇨🇵 پ.ن : یکی از اون۴ تا زبون فارسیه البته 😂 

من درصورتی اسرارمو میگم که اونم اسرارشو گفته باشه

اینطوری جرئت بیان کردن اسرارم پیش افراد دیگه رو نداره

سپاس یزدان دختری ایرانی ام/از نژاد و تیره ساسانی ام/به کوروش به آرش به جمشید قسم/به نقش و نگار تخت جمشید قسم/یگانه پرستم اهوراییم/ز بد گونه های جهان عاری ام/به کردار و پندار نیکو منم/شاه ایران دختر کوروش منم
2738
یدفعه کات نمیکردم با قهر نمیرفتم کم کم رابطه رو کم میکردم بعده یمدتم قط میکردم نیاز ب دعوا و بحثم نی ...

بهترین روش

بی مادر بزرگ شدم ولی قوی شدم و مستقل😥خوشحالم که دختر ندارم که روزهایی که من کشیدمو اون‌نکشه... پسر خوبه 😊 مثل باباش بشه غم نداره تو دنیا بی خیال و دلخوش. 😊من حتی وقتی نظر مخالف میدم از رو دلسوزی و خواهرانه است پس از دستم ناراحت نشین شماها خواهرای مجازی منید

نمیره جای نمیگه چون توام اسرارشو می‌دونی 

دل من فقط به بودنت خوشه🤍🫀✨  ... جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته... لطفاً به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید

من اولا اسرارم رو به دوستام نمیگم

بعدشم خب کات میکنم 

یعنی انقد ادم ناحسابیه که بخواد بره لو بده؟

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
چطور کات کردی

فوش و دعوا پشت تلفن .. 😂😂😂

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهسا هستم یه دوست داشتنیه۴زبونه😍معلم زبان انگلیسی و ترکی استانبولی هستم و دانشجوی ادبیات فرانسه :) همه کار و زندگیم در حال حاضر فرهنگ های مختلف کشوراییه که به زبونشون صحبت میکنم :) 🇹🇷🇺🇸🇨🇵 پ.ن : یکی از اون۴ تا زبون فارسیه البته 😂 
2706