2733
2739
عنوان

بنظرتون حقش نیست جدا بشم ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 383 بازدید | 39 پست
چون عزیزم بی احترامی میکنه . خودتون رو بذارید جای من . این جمله خیلی زشته . میخواستی ندییییی

من از طرف اقایون نهایت عذر خواهی رو دارم..واقعا حرفشون زشت بوده...شما هم لطف کنین این حرفو نا دیده بگرین به بزرگیتون......اگه هم میشه چند مدتی دیگه  با این وسایل سر کنید..ان شا الله همشو نو میکنید....ان شا الله پای هم پیر شید

من قلمرو خودم رو دارم و حد مرز خودم رو میدونم.جسارت نباشه منظورم اینه دست و پام از گلیمم دراز تر نمیکنم🤚کاربر اقا
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چون ۱۰۰ میلیون چکش  برگشت خورد . تو خواب حالش بد شد ، بردنش دکتر ، دکتر گفته بو. سکته خفیف رو ر ...

اخیی عزیزم مردا همشون نامردن ازین کارت درس عبرت بگیر دیگه برا مردی هزارتومنم خرج نکنی 

لطفا لایک نکنید😑✋
بابت مهریه هیچی دستت نمی‌گیره ، سالی یه سکه شد مهریه ؟ 

ببین عزیزم بخدا منم زندگیم رو دوس دارم . اما خیلی زورم میاد ، حالا که خونه کامل ساخته شده خیلی راحت برگشته میگه میخواستی نکنی ، حالا که کردی دهنتو ببند

2742
مبدونم چیزی نمیرسه . اما حداقل مهریم  رو میگیرم

اخه تو باید هیچ کس مشورت نمیکنی به این آدم پول تمام دارو ندار تو میدی ؟ مهریه رو هم تهش قسط می‌بندن ماهی یک دونه.

مهریه چس تومنی رو بگیری که اون تو خونه زحمت کشیده تو زن ترگل ورگل بیاره ؟!

من جات بودم از این به بعد هوش و حواسم میومد سرجاش. برا خودت حساب مخفی باز کن. ازش بکن بریز تو حساب . باهاش طلا بخر و هر چی دوست داری بخر.

ببین عزیزم بخدا منم زندگیم رو دوس دارم . اما خیلی زورم میاد ، حالا که خونه کامل ساخته شده خیلی راحت ...

دقیقا میفهمم چی میگی ، آدم احساس می‌کنه که فریب خورده و یه کلاه بزرگی سرش رفته . ناگهان خودشو لخت و عور وسط یه بیابان برهوت حس میکنه . 

ولی یادت باشه به خاطر جزء نباید از سر کل گذشت . شما داری به خاطر مبلمان از سر همه چیز می‌گذری ، این غیر قابل قبول و غیر منطقی هست . 

نفر سوم یه خلوت دونفره نباشیم . 
بخدا قسم سه ساله حتی یک مانتو نو هم نخریدم . بعد خیلی راحته میگه میخواستی نکنی 

مردا همینن بخدا همشون قدرنشناس و گربه صفتن 

تنها شما نیستی که داری زخم میخوری از این موجودات بی چشم و رو

ولی به این خاطر طلاق نگیر ولی منبعد دیگه کمکش نکن اصلا و ابدا گذر پوست به دباغ خونه میافته

بعدشم زحمتارو شما کشیدی یکی دیگه بیاد بخوره خیلی زور داره

2740
شگفتا ماهم میدونیم برای تو نیست اسی چی میگی حالت خوش نیست میگیم باید به نام خودت میزدی بعد خرج میکرد ...

عزیزم  حالت خوبه ؟ خونه ای که تموم نشده سند داره بنظرت ؟ خونه ای هم که در حال حاضر توش هستیم خیلی ارزش زیادی نداره

عزیزم  حالت خوبه ؟ خونه ای که تموم نشده سند داره بنظرت ؟ خونه ای هم که در حال حاضر توش هستیم خی ...

مدارک شو باید میزدی به نام قولنامه اش منظورمه یا یه خط بنگاه مینوشتی حتما نیاز نبود سند آماده بشه اینو گفتم تا بدونی اینجوری ام میشه حالا این که گذشت