2752
2734
عنوان

بنظرتون حقش نیست جدا بشم ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 383 بازدید | 39 پست
عزیزم با داد و بیداد چیزی درست نمیشه بذار برید خونه خودتون بعد تو یه موقعیت مناسب باهم صحبت کنید راض ...

اون میخواد اسباب کشی کنه . ولی من وسایلم کهنست.  علی الخصوص مبلام . اینم میگه نه خیلی هم خوبه . میخواد با بی ادبی و قلدر بازی کار خودش پیش بره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اون میخواد اسباب کشی کنه . ولی من وسایلم کهنست.  علی الخصوص مبلام . اینم میگه نه خیلی هم خوبه . ...

چی بگم والا

میتونی به یکی که حرفشو گوش میده بگی باهاش صحبت کنه

کهکشان۰۰ سابق کاربر سال ۱۴۰۰🦋چقدر شبيه كشورم شده ام تنها و در آستانه ويراني💔                                                  مادر بزرگم آلزایمر داره یه روز یه عکس رو دیوار دید و گفت:این زن کیه که رضای من رو بغل کرده...خودش رو فراموش کرده بود ولی پدربزرگم رو نه…

خواهر شما این همه صبر کردی....حالا ک شرایطش داره خوب میشه میخوای بری؟😥بمون و کم کم وسایلتون رو نو کنید...با پنبه سر ببر

من قلمرو خودم رو دارم و حد مرز خودم رو میدونم.جسارت نباشه منظورم اینه دست و پام از گلیمم دراز تر نمیکنم🤚کاربر اقا
خواهر شما این همه صبر کردی....حالا ک شرایطش داره خوب میشه میخوای بری؟😥بمون و کم کم وسایلتون رو نو ک ...

چون عزیزم بی احترامی میکنه . خودتون رو بذارید جای من . این جمله خیلی زشته . میخواستی ندییییی

بخدا قسم سه ساله حتی یک مانتو نو هم نخریدم . بعد خیلی راحته میگه میخواستی نکنی 

بهترین شونم همینقدر بیشعوره...هر کاری براشون بکنی آخرش میگن میخواستی نکنی!!!!!!

ای ملائک که به سنجیدن ما مشغولید، بنویسید که اندوه بشر بسیار است ...ناگهان چه زود،دیر میشود.
اگه براتو نیس چرا خرجشو کردی؟

چون ۱۰۰ میلیون چکش  برگشت خورد . تو خواب حالش بد شد ، بردنش دکتر ، دکتر گفته بو. سکته خفیف رو رد کرده ‌ منم دلم سوخت ، از طلاها و جیب خودم دادم