2737
2739
عنوان

خیلی عقبم از زندگی ؟ شما کجایید؟

302 بازدید | 24 پست

سلام 

من چند روز دیگه وارد بیست و یک سالگی خودم میشم ! 

چند سالی رو پشت کنکور گذروندم و به دلایلی نشد برسم به شغل دلخواهم 

اما امسال قراره وارد دانشگاه بشم رشته مهندسی کامپیوتر چیزی که حتی در دبیرستان هم نخوندم 

نمیگم بهش علاقه ندارم ولی میدونم وارد هرچیزی بشم همه سعیم رو میکنم داخلش موفق بشم ! 

اما احساس میکنم خیلی عقبم 

من الان باید یه سرمایه خوب داشته باشم 

یه کار حداقل کوچییک و یه درآمد حداقل بالای سه چهارتومن در ماه ...

بگید چطوری این حس عقب ماندگی رو درمان کنم 

احساس میکنم فرصت های زیادی از دست دادم  و عمرم داره تلف میشه 

چندروز دیگه دانشگاه باز میشه باید برم 

دنبال چه کاری برم با توجه به رشتم که موفق بشم 

که راحت پول دربیارم ؟! 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من کنکور دادم همون سال اول دانشگاه دلخواهم رو قبول شدم 

ولی ولی اینا هیچ کدوم نمی تونه باعث بشه من احساس کنم تو زندگی کسی هستم واعتماد به نفس داشته باشم

بیخیال بابا مگه زندگی مال همست  ؟!
2740
خیلی خبر ها 😅 دلم میخواد کسی اطرافم غصه پول نخوره  اینقدر داشته باشم هرکی اطرافمه سیراب بشه ...

منم قبلا مثل تو فک میکردم ولی وقتی تو زندگیم به بن بست خوردم و اطرافم رو شناختم دیگه انگیزه این نبود که بجایی برسم که اونا رو سیراب وغرق درخوشبختی کنم 

الان بگم فایده ندارد چون تا حالا تجربه نکردی که بفهمی تو این زندگی فقط خودت به دادخودت میرسی بقیه .....

فقط خودت وارامش خودت مهمه عمرکه داره میگذره وتموم میشه تهش میبینی اصلا زندگیش نکردی وفقط داشتی کارمیکردی

میتونم بپرسم چه رشته ای قبول شدید؟ و چندسالتون هست 

من دانشگاه فرهنگیان علوم تربیتی قبول شدم رستم انسانی بود تو انسانی فرهنگیان وحقوق تاپ ترینش هست که من فرهنگیان میخواستم سنمم الان ۲۰

من دانشگاه فرهنگیان علوم تربیتی قبول شدم رستم انسانی بود تو انسانی فرهنگیان وحقوق تاپ ترینش هست که م ...

خب چرا کار نمیکنی؟ 

اول اینکه درست تموم نشده تموم بشه تهش خوبه 

از همین الان شروع به کار کن 

چرا مربی مهد کودک نمیشی ماهی  پنج میلیون هم بگیری کنار دانشگاه اون پنج تومن رو طلا بگیری بذاری کنار یا دلار سر دوسه ماه سه برابر تقریبا سود میکنی 

هر سه ماه یبار خرید فروش کن همش ... سرمایه رو بالا ببر 

از خود فرهنگیان هم که حقوق میگیری ... اونو هم یه بخشی خرج خودت یه بخشی سرمایه 

آخر سر سر دوسال یه وام بگیر با پول طلاها و دلار هات یه ماشین بگیر ... کم کم کنار معلمی کسب و کار خودت رو هم راه بنداز 

منم قبلا مثل تو فک میکردم ولی وقتی تو زندگیم به بن بست خوردم و اطرافم رو شناختم دیگه انگیزه این نبود ...

اتفاقا برعکس صحبت میکنی 

انگیزه باید درون خودت باشه 

شمایی که معتقدی فقط خودتی و خودت بیرون دنبال انگیزه میگردی؟ 

همه کارهای بزرگ از جاهای کوچییک شروع شده خیلی سخته رسیدن به بالا بالاها ... 

بله خود آدم در الویت هست ... ولی اگر به پول فراروان برسی هم خودت در آرامشی هم خانوادت هم دست خیلی ها رو میتونی بگیری 

من خانوادم وضع مالی خوبی دارن ...ولی اینکه خودم براشون کار بزرگتر بکنم با درآمد خودم حس دیگه ای داره

خب چرا کار نمیکنی؟  اول اینکه درست تموم نشده تموم بشه تهش خوبه  از همین الان شروع به کار ...

کارکه۵روز هفته دانشگاه دارم دوسال بعدم خودشون میزارنم مدرسه 

ولی خب شاید ادامه تحصیل بدش یا برم یه حرفه ای رو یادبگیرم درکنارش 

کارکه۵روز هفته دانشگاه دارم دوسال بعدم خودشون میزارنم مدرسه  ولی خب شاید ادامه تحصیل بدش یا بر ...

کار زیاده 

ادمینی هم دوره بگذرونی... از روزی صد هزارتومان هم شروع کنی 

حرفه ای که بشی به ماهی پنجاه تومن هم میرسی

کار زیاده  ادمینی هم دوره بگذرونی... از روزی صد هزارتومان هم شروع کنی  حرفه ای که بشی به ...

بهش فکر میکنم ولی میگم که درحال حاضر سرم شلوغه بابت دانشگاه از شنبه تا چهارشنبه از صبح تا عصر دانشگاه دارم

2706