2737
2739
معلمی که پولی نداره به نسبت بقیه کارکنان دولت. 

بله ولی خوب با وجود دو تا بچه کوچیک نسبت به بقیه شغل ها برای من مناسب تر بود که الان شده مایه ی دردسر چون پیمانی هستم و شوهرمن خرجی نمیده نمی تونم ولش کنم. از طرفی هم خودمم واقعا خسته میشم تنش تو زندگیم زیاده شایدم مجبور شدم جدا بشم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خودم کارمند دولتم 🤐🤐ده ساله  حالا جز یسری مشاغل شرکتذخصوصی که بیگاری  مابقی شغل ها ...

مشاغل شرکت های خصوصی رو چطور فاکتور میگیری؟ هموناس که الان میشه واردش شد ازمون استخدامیا و شرکتای دولتی که همش پارتی بازیه دوست طفلک من ۵ بار ازمون داد هربار با یکی دو نمره کم انداختنش قبول نشد اصل مطلب همون شرکتای خصوصیه که پدر جوونارو دراورده 

۸ ساعت در روز پشت مانیتور نشستن فاجعس برا سلامتی یه انسان چه برسه یه زن 

که کلا قانون اداره کار روی همین ۸ ساعته 

اگه منظورت شغل ازاده که منم باهاش موافقم ولی کارای اینطوری اصلا 

2728
از طریق آزمون استخدامی قبول شدی؟

بله. من فقط یکبار شرکت کردم اون موقع بچه هام دو ساله و سه ساله بودن همون دفعه اولم قبول شدم. به خاطر همین حیفم اومد ول کنم. و اینکه بهش احتیاج داشتم

وا  چی میگی تو  تو خونه نشستن و چشمت به دست شوهرت باشه آسیب زا نیست ؟  کسی که خودش ...

یعنی چی چشم به دست شوهره ، وظیفه مرد هست که نا به و تمام مخارج همسرش بدون هیچ منتی بده و تازه زنه باید منت سر همسرش بگذاره. من وقتی خانمم و بچه ام سر سفره ام نشستن میخورند ،لذت میبرم ،لذتی که هیچی جاش نمی گیره و هنوز همسرم الان 7 ساله هیچ درخواستی نداره چون هیچ چی براش کم گذاشتم و همه چی فراهم کردم و پول تو جیببی  داره، مهریه اش کامل دادم، خونه ام به نامشش زمینام به نامشه حتی ماشینم ، فقط شاد بودنشان برام ارزش داره . هرچند من و اونی نداریم و ماله منه ولی همش به نام خانمم هست 3 تا سند خونه و زمین وقتی محبت و صفا باشه مادیات ارزشی نداره. خود همسرم اصلا قبول نمی کرد و هنوزم همسرم میگه اینها حق من نیست چون زحمت خودت بوده و قبل از من داشتی . 

2740
وا  چی میگی تو  تو خونه نشستن و چشمت به دست شوهرت باشه آسیب زا نیست ؟  کسی که خودش ...

بله اتفاقا چون معلمی ازین حرفا میزنی 

نمیدونی ۸ ساعت در روز سرکار باشی پنجشنبه و تعطیلات رسمی سرکار باشی زمستون و تابستون تو گرما و سرما تا ۶ عصر سرکار باشی همین تعطیلات عید تا ۲۸ ام سرکار باشی و از ۵ عید لاز بری سرکار و ۸ ساعت تمام پشت مانیتور نشستن یعنی چی نتونی یه ورزش کنی یه شام درست کنی چشمت هرروز ضعیف تر بشه گردن درد و کمر درد بگیری 

نفست از جای گرم پا میشه با این حرفا رویا میفروشید به دخترا بعد چند سال تحصیل و کلی تلاش سیلی واقعیت میخوره تو صورتشون 

بله. من فقط یکبار شرکت کردم اون موقع بچه هام دو ساله و سه ساله بودن همون دفعه اولم قبول شدم. به خاطر ...

سال پیش شرکت کردید ؟دبیری یا آموزگاری؟چندنفر میخواستن داوطلب محلت زیاد بود

میشه یه صلوات بفرستی آزمون استخدامی قبول بشم🥺🧡
۵سال پیمانی با رسمی چه فرقی میکنه عزیزم 

رسمی کسانی هستن که از دانشگاه فرهنگیان فارغ التحصیل میشن البته ما هم بعد از هفت یا هشت سال قراره رسمی کنند ولی خوب مشخص نیست شاید قانونش عوض بشه. تو مزایایی بازنشستگی و بیمه ها با هم فرق دارن

بله اتفاقا چون معلمی ازین حرفا میزنی  نمیدونی ۸ ساعت در روز سرکار باشی پنجشنبه و تعطیلات رسمی ...

خوب اگر نمی تونی یه شغلی انتخاب کن که این قدر ساعت کاریش بالا نباشه 

اینکه شغل شما ساعت کاری نا مناسبی داره دلیل میشه که زن ها نباید کار کنن؟ همین منطق نشون دهنده همه چیزه 😏

بعدشم مگه مردها که میرن سرکار گردن درد و پا درد و ... نمی گیرن ؟ 

هر کاری استهلاک خودش رو داره 

تو خونه موندن هم آسیب های خودش رو داره 

سال پیش شرکت کردید ؟دبیری یا آموزگاری؟چندنفر میخواستن داوطلب محلت زیاد بود

نه سال 98 شر کت کردن الان سخت تر شده اون زمان جذب راحت تر بود. اتفاقا تنها سالی بود که بومی رو برداشتن شهر ما هم چون شهرستان تهران بود از بقیه استانا شرکت کننده زیاد داشت. 

خوب اگر نمی تونی یه شغلی انتخاب کن که این قدر ساعت کاریش بالا نباشه  اینکه شغل شما ساعت کاری ن ...

عزیزم مثل اینکه خوابی 

وقتی قانون کار ۸ ساعته چه شغلیو بجز شغل ازاد و معلمی میشه انتخاب کرد که خارج این ساعت باشه؟

همه برن معلم بشن یا کار ازاد بزنن؟ پس تکلیف اونیکه اینهمه سال درس خونده و میخاد با مهارتش کار کنه چیه؟

2706