2752
2734
با این تفکر احمقانه زنان اولین و آخرین هدفشون بشه ازدواج؟؟؟؟ 😳😳😳این همه زن استاد مهندس معلم متخص ...

تفکر احمقانه رو شماها میسازید 

زن باید کار کنه زن باید به ظواهر  خودش برسه پس کی بچه تربیت کنه

میشه یه صلوات بفرستی آزمون استخدامی قبول بشم🥺🧡
آره هیچی نداره من نسبت به مشاغل دیگه گفتم که از صبح تا عصر وقتتو میگیره

الان همکار خانم کنارم هست بنده خدا انگار دوبرابر سنشون شکسته شدند و همسرشون هم طلبکار هستند و انداختن بار زندگی روی دوش خانمشون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وا 

آدم چه چیزهایی می فهمه ؟ 

یعنی چی؟ 

زن هم مثل مرد تو زندگیش هدف هایی داره که اگر برای رسیدن بهشون تلاش نکنه احساس پوچی بهش دست میده 

زن هم مثل مرد با کار کردن تو جامعه و پول درآوردن احساس غرور و اعتماد به نفس میکنه 

مگه همه چی پوله ؟ که زن بخوره و بخوابه تو خونه و .....؟ تا وقتی مردهایی با همچین طرز فکرهای متحجرانه ای هنوز وجود دارن زن نمی تونه جای قشنگی باشه 

2731
برو تو دنیای اشتغال ببین چخبره  من چندماه کار کردم انقد شرایط افتضاحه واقعا شان و شخصیت زن تو ...

من خودم خانمم 

ولی جدا ازینکه خانم ها خودشونم اذیت میشن ازونورم وجود زن ها تو این وضعیت جامعه باعث شده بازار کار برای مردها بدتر بشه هم از لحاظ حقوق چون زن ها سرپرست نیستن به حقوق کم راضی میشن و هم خیلیا از زنانگی خودشونو به حراج میزارن و موقعیت میخرن 

هردورو به چشم دیدم 

برو تو دنیای اشتغال ببین چخبره  من چندماه کار کردم انقد شرایط افتضاحه واقعا شان و شخصیت زن تو ...

من خودم کارمند دولتم 🤐🤐ده ساله 

حالا جز یسری مشاغل شرکتذخصوصی که بیگاری 

مابقی شغل ها خوبن، و کلا معتقد به برابری ام 

حالا نه اینکه زن بره جوشکار بشه یا تو معدن 

ولی مابقی شغل ها حضور زنان الزامی 

چرا مردها پیشزفت کنن؟؟ زن تو پستوی آشپزخونه بمونه؟ 

بعد مرد هر غلطی بکنه ، زن نتونه تکون بخوره یا طلاق بگیره 

تحصیلات و شغل هویت اصلی هر ادمی فارغ از جنسیتش هست

الان همکار خانم کنارم هست بنده خدا انگار دوبرابر سنشون شکسته شدند و همسرشون هم طلبکار هستند و انداخت ...

بله کاملا درسته من خودم معلم هستم ولی از سر ناچاری چون شوهرم بهم خرجی نمی داد رفتم سر کار الانم سر پولش دعواست که می خواد پولشو بدم بهش. 

تفکر احمقانه رو شماها میسازید  زن باید کار کنه زن باید به ظواهر  خودش برسه پس کی بچه تربی ...

زنان اطراف شما بی هنر تنبل بی عرضه بودن، در ضمن این همخ زن شاغل مادر 😄😄🤣وایی خیلی مضحک بود حرفت 

البته که بسته به نوع زندگی زن که هیچ، بعضا مرد هم میتونه نره سرکار و از جیب دیگری بخوره 🙃🙂🙂

زنان اطراف شما بی هنر تنبل بی عرضه بودن، در ضمن این همخ زن شاغل مادر 😄😄🤣وایی خیلی مضحک بود حرفت&n ...

بنظرم اگه بحث عرضه باشه عرضه مادری بلد بودن و تربیت بچه های باادب که صحبت کردن و تعامل بلد باشن تو جامعه ضروری تره که مصداقش مخاطب من نشه 

وا  آدم چه چیزهایی می فهمه ؟  یعنی چی؟  زن هم مثل مرد تو زندگیش هدف هایی داره که ا ...

خواهش میکنم فقط و فقططط در صورتی که شاغل یا کارمند بودین و باهاش اوکی بودین این تفکرات رو به دخترامون انتقال بدین دنیای کار بسیااااار آسیب زاست 

هدف رو میتونن ادامه تحصیل بذارن یادگرفتن هنر جدید یا ورزش کردن 

کارکردن برای یه کارفرمای دیگه و پله ترقی شدن برای بقیه اصلا اصلا اصلا برای یه خانوم مناسب نیست

بله کاملا درسته من خودم معلم هستم ولی از سر ناچاری چون شوهرم بهم خرجی نمی داد رفتم سر کار الانم سر پ ...

کار کردن زن واقعا باعث میشه زن شکسته بشه مگر کاری که واقعا عاشقش باشه یا تفننی باشه و آدمو اذیت نکنه

خواهش میکنم فقط و فقططط در صورتی که شاغل یا کارمند بودین و باهاش اوکی بودین این تفکرات رو به دخترامو ...

وا 

چی میگی تو 

تو خونه نشستن و چشمت به دست شوهرت باشه آسیب زا نیست ؟ 

کسی که خودش رو زده به خواب رو نمیشه بیدار کرد 

بله من معلم هستم و تدریس میکنم