2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
هیچ شغلی ،فقط خانه داری و وظیفه زناشویی . وظیفه مرد هست که کار کنه و زن باید روی پر قو بخوابه و هیچ ...

دقیقا 

بعضیا فکر میکنن شاغل شدن چیه نمیدونن فقط دارن وظیفه درست میکنن

اگه علاقه مندی به طور رایگان طب سنتی یاد بگیری و درآمد کسب بکنی اطلاع بده دوست من 🩷باور کن اگه دوسال پیش شروع میکردی الان جایگاهتو داشتی 
2740
دقیقا  بعضیا فکر میکنن شاغل شدن چیه نمیدونن فقط دارن وظیفه درست میکنن

خانمم معلم بود گفتم حیفته برای دوقرون برای صبح تا ظهر با 40بچه مغزت خراب کنی. بخواب تو خونه ،زمستون حالش ببر و من جاتکه دوشیدن کار میکنم و پول تو جیبی و هرچی بخواهی میدم . الان همش دعا به جونم میکنه .البته سال اول همش ناراحت بود و میگفت نگذاشتی کارم ادامه بدم الان چند ساله که قربون صدقه ام میره که نجاتی دادم. نمیدونم این معلمی چی داره همه دنبال معلمی هستند که پولش کفاف 10روز هم نیست

خانمم معلم بود گفتم حیفته برای دوقرون برای صبح تا ظهر با 40بچه مغزت خراب کنی. بخواب تو خونه ،زمستون ...

آره هیچی نداره من نسبت به مشاغل دیگه گفتم که از صبح تا عصر وقتتو میگیره

اگه علاقه مندی به طور رایگان طب سنتی یاد بگیری و درآمد کسب بکنی اطلاع بده دوست من 🩷باور کن اگه دوسال پیش شروع میکردی الان جایگاهتو داشتی 
با این تفکر احمقانه زنان اولین و آخرین هدفشون بشه ازدواج؟؟؟؟ 😳😳😳این همه زن استاد مهندس معلم متخص ...

برو تو دنیای اشتغال ببین چخبره 

من چندماه کار کردم انقد شرایط افتضاحه واقعا شان و شخصیت زن تو کارای کارمندی و زیردستی ازبین میره تازه من با مهارت رفتم سرکار برنامه نویسی میکروکنترلر انجام میدادم 

کار معلمی کارای هنری یا پژوهشی و این چیزا مناسب ترن برا خانوما

2706