2733
2734
عنوان

ازدواج با فاصله سنی ۱۳ سال

| مشاهده متن کامل بحث + 652 بازدید | 49 پست

اصلا این کار رو نکن الان تو یه وادی هستی اون تو یک وادی دیگه اون الان نمیخواد جوونی کنه در صورتی که تو الان کلی فانتزی تو ذهنت داری و اول جوونیت هست مضاف بر اینکه اون یه تجربه زندگی داشته و هیچ چیزی با تو براش تازگی نداره و این برای تو ضجر آوره 

دروغ بگم؟ واقعا دوستش دارم 

اگه دوسش داری برای به دست اوردنش تلاش کن تحقیق کن آمار همه چیو در بیار براش فیلم بازی کن ناز کن خودت ناراحت نشون بده ببین برات چیکار میکنه اگه براش مهم باشی دورا میچرخه

راستی عکسش میشه بزاری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشاالله هرچی خیره برات رقم بخوره حیفه جوونی هنوز فرصت داری تو هنوز ازدواج نکردی چرا باید شوهر کنی ی ...

ممنون از دعای قشنگت عزیزم

میدونم من خیلی برام مهم نبود اختلاف سنی و ازدواج ناموفقش چون اونقدری مهربون بود که چشمامو بسته بودم اما امشب وقتی داشتم از شب احیا برمیگشتم خیلی فکر کردم گفتم بزار از بیرون و از نگاه دیگران این مسئله رو بررسی کرد 

2731
اگه دوسش داری برای به دست اوردنش تلاش کن تحقیق کن آمار همه چیو در بیار براش فیلم بازی کن ناز کن خودت ...

آره دقیقا همه این کارا رو کردم هربار با شوخی سعی کرده منو بخندونه اما واقعا خیلی مهمه تفاوت سنی چون اینو وقتی داشتم فیلم بازی میکردم متوجه شدم که شروع کرد به صحبت متوجه شدم دنیامون فرق میکنه من خیلی انرژی مثبتم کلی هدف و انگیزه دارم برای ایندم اما اون وسط صحبت هاش گفت من به هرچی که خواستم رسیدم نیازی نیست تو کار کنی تلاش کنی اونقدری دارم که حتی نسل بعدمون هم کار نکنه

2738
[QUOTE=333638352]بیخیالش  شو  اختلاف سنیتون خیلیه  دنیا هاتون در اینده شبیه هم نیست و ...

چقدر دهن بینی

فرتی یکی تو فضای مجازی گفت جدا شو جدا میشی

شما فعلا ازدواج نکن پس

چون با دهن بینی خود به خود به سمت مشکلات فراوانی میری

میخوای مشورت بگیری عالیه اما این شمایی که باید تصمیم بگیری

نزار هر کی هر چی گفت بگی باشه منطقی نیست

شما بشین دو دو تا چهارتا کن بعد جواب بده 

منطقی فکر کن تا احساسی

تو این سایت بچه و حسود و ادمایی که احساسی نظر بدن زیادن

🤚🏾

اگه یکیو دیدی باهاش هم عقیده نیستی قبل اینکه به نظرش جواب بدی اونم با خشونت ،کافیه قبلش به خودت بگی (بــہ مــن چــــــــــہ)😁😉
چقدر دهن بینی فرتی یکی تو فضای مجازی گفت جدا شو جدا میشی شما فعلا ازدواج نکن پس چون با دهن بینی خ ...

من همه نظرات رو میبینم قابل احترام هم هستن 

در نهایت باید با مشاور صحبت کرد و تصمیم گرفت اما من فقط از نگاه مردم میخوام به این مسئله نگاه کنم نه با نظرات شون تصمیم بگیرم

از طریق زبان،تو لایو باهم آشنا شدیم

خدا کمکتون کنه هرتصمیمی گرفتی خبرم کن

میگم یه وقت حرفای من باعث نشه دل اون اقا بشکنه من فقط خواستم کمکی کرده باشم تصمیم نهایی با خودته انشاالله موفق باشید😘

خدا کمکتون کنه هرتصمیمی گرفتی خبرم کن میگم یه وقت حرفای من باعث نشه دل اون اقا بشکنه من فقط خواستم ...

حتما عزیزم ممنون از صحبت هات 

قبل از هر تصمیمی با مشاور صحبت میکنیم و نتیجه رو میگم🤩

سلام طاعاتتون قبول باشه 

هرکسی یه نظر و سلیقه ای داره  مهم نظر و تصمیم خود شماست البته با مشاور هم صحبت کنید بد نیست 

ولی اینکه قبلا ازدواج کرده بیشتر مناسب کسی هست که قبلا تجربه داشته نه شما

ممنون از دعای قشنگت عزیزم میدونم من خیلی برام مهم نبود اختلاف سنی و ازدواج ناموفقش چون اونقدری مهرب ...

ببین اختلاف سنی ۱۳ سال رو تجربه داشتم راضی هم هستم ولی اول بستگی به شخصیت طرفت داره دوم ۱۳ سال زمانی خوبه که تو ۳۵ سالت باشه اون ۴۸ که توام پخته تر باشی 

2706