2737
2734

باید وقت ویزیت بگیری 

زندگیم از وقتی از این رو به اون رو شد که خدا شغل خوبی برام در نظر گرفت 💞یه دختر ۱۹ساله که ماشین خریده و داره خونه هم میخره بهترین جای شهر به کمک خدا .روزشماری میکنم که خونمو بخرم 🥺خدایا زودتر فداتشم مردی که دوست داره عاشقته خیانت نمیکنه می‌دونم خودتو گول میزنی ولی من واقعیت و می‌خوام بدونی برای زنهای خیانت کار هم صدق می‌کنه و اینکه اگه خیانت دیدی مقصر صد درصدی شوهرته نه اون زن اون زن هیچ قولی نداده هیچ عقدنامه ای امضا نکرده بهت وفادار باشه .زنهایی که خیانت رو می‌بخشید اینو بدونید در حق زنها ظلم بزرگی میکنید و به مردا یاد میدید هرچی بشه ما شمارو ترک نمی‌کنیم من شخصا به عنوان یک دختر که اصلا حاضر نیستم وارد زندگی همجنسم بشم حاضرم وارد رابطه شما و شوهرتون بشم تا بفهمید اون هنوزم می‌تونه به شما خیانت بکنه (#نه_به_زن_ضعیف_گول_خورده)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حرفتو بزن تگش کن

"انزوا را به وابستگی ترجیح میدهم. وقتی وابستگی از بین رود، انسان وارسته می شود" "ملتی هستیم که هنوز خشنونت رو مردونگی، حماقت رو نجابت، شادی رو هرزگی، دزدی رو زندگی میدونیم؛ راه درازتری تا انسانیت داریم. و راه دراز تری تا آرامش و عشق..." "مدرسه که میرفتیم، هربار که دفتر مشقمون رو جا می ذاشتیم معلممون میگفت: مواظب باش خودتو جا نذاری! ما می خندیدیم و فکر می کردیم نمیتونیم خودمونو جا بذاریم! بزرگ که شدیم بارها و بارها خودمو جا گذاشتیم؛ توی یه کافه، توی یه خیابون، توی یه شعر..."  
2742

سلام بله عزیزم؟

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
سلام بله عزیزم؟

میشه از قسمت نوتیف سایت اسکرین بدین 😁 

می‌خوام ببینم وقتی ما گزارش می‌زنیم نوتیف برای شما به چه صورته

درخواست دوستی ممنوع❌‼️تَوَکُل کَردَم به خُدام و خـودم✨🩷🫠
سلام بله عزیزم؟

سلام عزیزم تورو خدا فقط الکی حسابم نبند یا تعلیقم نکن تنها چیزیه که دارم و سرگرمم من بغیر این اکانت یه اکانت دیگه ام داشتم به قران مجید من زنم دلیل نداره الکی بگم بخوای کد ملی و عکسم میدم الکی الکی الان اون یکی اکانت منو کلا پاک کردی 

2738
میشه از قسمت نوتیف سایت اسکرین بدین 😁  می‌خوام ببینم وقتی ما گزارش می‌زنیم نوتیف برای شما به ...

نه عزیزم نمیشه...ما سیستم سایت برامون با کاربرا فرق داره

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
سلام عزیزم تورو خدا فقط الکی حسابم نبند یا تعلیقم نکن تنها چیزیه که دارم و سرگرمم من بغیر این اکانت ...

کدوم کاربری بود عزیزم؟

نه عزیزم نمیشه...ما سیستم سایت برامون با کاربرا فرق داره

سلام شبتون بخیر. یه سوال دارم. این تعلیقایی که میکنید میشه به صورت زمان دار باشه؟ یه کاربری چند لحظه پیش تاپیک زده بود میخواد تعلیق یه هفته ای بشه. یعنی اینطوری امکانش هست؟ یا خودمون باید از طریق تماس با ما اکانتمونو برگردونیم؟

"انزوا را به وابستگی ترجیح میدهم. وقتی وابستگی از بین رود، انسان وارسته می شود" "ملتی هستیم که هنوز خشنونت رو مردونگی، حماقت رو نجابت، شادی رو هرزگی، دزدی رو زندگی میدونیم؛ راه درازتری تا انسانیت داریم. و راه دراز تری تا آرامش و عشق..." "مدرسه که میرفتیم، هربار که دفتر مشقمون رو جا می ذاشتیم معلممون میگفت: مواظب باش خودتو جا نذاری! ما می خندیدیم و فکر می کردیم نمیتونیم خودمونو جا بذاریم! بزرگ که شدیم بارها و بارها خودمو جا گذاشتیم؛ توی یه کافه، توی یه خیابون، توی یه شعر..."  
2706