2733
2734
عنوان

ازدواج با فاصله سنی ۱۳ سال

652 بازدید | 49 پست

بچه ها من ۲۵ سالمه و یک خواستگار دارم که ۳۸ سالشه یک بار ازدواج ناموفق داشته و حدود ۸ سالی میشه جدا شده.باهم آشنا شدیم و بهم پیشنهاد ازدواج داد ابراز علاقه میکنه و میگه هروقت بگی میام با خانوادم خواستگاری اما من دو دل هستم نمیدونم چی بگم آیا درست هست یا نه این تفاوت سنی

و اینم بگم که مرد محترم و با شخصیتی هست تو این مدتی که میشناسمش هیچ گونه دروغ و کلکی ندیدم ازش

تعداد رای : 20
نظرسنجی
خوبه یا نه
10
50%
ازدواج ناموفق داشته قبلا
10
50%

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من با همسرم ۱۴ سال اختلاف دارم تازه عقد کردیم مرتب مشاوره میریم دو نفری هیچ مشکلی نداریم خداروشکر 

البته همسرم مجرد بود و ازدواج اولش همچیز ب خودتون بستگی داره زمان بذارید بشناسید همو مشاوره برید از شخصیتتون بگید دروغ و خجاالت سوالایی ک مشاورتون میپرسه جواب بدید 

2740
فیسو تیپش خوبه؟ اخلاقش چیه؟ خسیس نیست؟ مهربونه؟بددهن نیست؟ چشمش ناپاک نی؟ اهل کفراینانیست؟ اگ هی ...

فیس و تیپ اره خوبه اخلاق عالیه خیلی صبوره و دست و دلباز هم هست دلیل طلاق قبلیش هم خیانت همسرش بوده

تو هنوز تو دوران 20 سالگی و اوج جوونیتی ولی اون تقریبا 40 سالشه و جوونیش گذشته رفته

تو اولیناتو باهاش تجربه میکنی ولی ته دلت میدونی اولین اون نیستی 

دوروبریات قضاوتت میکنن 

خودت بعد مدتی به احتمال زیاد به مشکل برمیخوری و پشیمون میشی 

روحیاتتون ب احتمال زیاد سازگار نیس

خانم اولش شاید مشکلی برات بشه یا مقایسه بشی با اون تو فامیل و دوست و اشنا

انتخاب خودته ولی این جنبهارم باید در نظر بگیری بنظر من حیف جوونیته

علت طلاق؟

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان
تو هنوز تو دوران 20 سالگی و اوج جوونیتی ولی اون تقریبا 40 سالشه و جوونیش گذشته رفته تو اولیناتو باه ...

حرفات کاملا درسته به همه اینا فکر میکنم اما واقعا دوستم داره و گفته زندگی رو همون جوری برات میسازم که ارزوشو داری نمیدونم باور کنم یا نه اما اخلاقش واقعا خوبه 

فیس و تیپ اره خوبه اخلاق عالیه خیلی صبوره و دست و دلباز هم هست دلیل طلاق قبلیش هم خیانت همسرش بوده

نه 

دلیل واقعیش چیه 

شما الان رندوم بری تو خیابون از یه پسر بپرسی چرا رابطه قبلیت تموم شده صد در صد بهت میگه چون پارتنرم خیانت کرد.

از خودش دلیلو نپرس تحقیق کن ببین چی بوده

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان
2706