2733
2739
عنوان

ازدواج با فاصله سنی ۱۳ سال

| مشاهده متن کامل بحث + 652 بازدید | 49 پست
حرفات کاملا درسته به همه اینا فکر میکنم اما واقعا دوستم داره و گفته زندگی رو همون جوری برات میسازم ک ...

اگر سردرگمی و نیاز به شناخت بیشتر داری وقت بیشتری بزار برای شناختش تا عاقلانه تر تصمیم بگیری 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من کسی رو میشناسم که به علت خیانت زنش ازش جدا شد بعد دوباره ازدواج کرد و خودش هم خیانت کرد به زنش و بعد همه گفتن زن قبلی برای تلافی خیانت کرده بوده تون خودش خیانت کاره 

علت طلاق و خیانت رو خوب بررسی کن 

اولا ک پیگیر شو بپرس چرا جدا شده دوما هم  خیلی فاصله سنی زیادی هست خوب نیست

عزیزای دلم تاپیک ، پادکست ، کتاب در باره ی کنترل خشم اگر میشناسین بهم بگید ممنونتون میشم 😄همونطور که از اسم کاربریم مشخصه اسمم هستی هست😁 (اسممو خیلی دوست دارم بابام انتخابش کرده) یک دختر مجردم مشغول تحصیل و تلاش برای اینده 😁 یک گل دیفن باخیا دارم ک خیلی دوستش دارم( درحال حاضر ۱۲ تا برگ داره انشالله ک درخت میشه بچم😉)  برای همگی یک زندگی سرشار از حس خوب و سلامتی و خوشی ارزو میکنم شمام اگر امضامو خوندین یک ارزوی قشنگ برام بکنید اگر تونستید به خودمم بگید چه ارزویی کردید😁 ( من یک دختر مجردم اون تاپیک شوهر بیشعور مربوط به یک کاربر دیگست) اگر جایی خواستید درد و دل کنین و کسی نبود منو تگم کنین من هستم🙈
2728
من کسی رو میشناسم که به علت خیانت زنش ازش جدا شد بعد دوباره ازدواج کرد و خودش هم خیانت کرد به زنش و ...

مرسی عزیزم که اینو باهام به اشتراک گذاشتی حتما همین کارو میکنم

چجوری جویا شم علت طلاقشو یه شهر دیگه زندگی میکنه

بیخیالش  شو 

اختلاف سنیتون خیلیه 

دنیا هاتون در اینده شبیه هم نیست و به مشکل میخورین 

از نظر روانشناسی ۴ تا ۷ سال نرمال اختلاف سنیه 

حالا تا ۱۰ سال هم دیدم روابط موفق 

ولی ۱۰ سال به بالا بیشتر از یک دهه اختلاف این یعنی فاجعه!

عزیزای دلم تاپیک ، پادکست ، کتاب در باره ی کنترل خشم اگر میشناسین بهم بگید ممنونتون میشم 😄همونطور که از اسم کاربریم مشخصه اسمم هستی هست😁 (اسممو خیلی دوست دارم بابام انتخابش کرده) یک دختر مجردم مشغول تحصیل و تلاش برای اینده 😁 یک گل دیفن باخیا دارم ک خیلی دوستش دارم( درحال حاضر ۱۲ تا برگ داره انشالله ک درخت میشه بچم😉)  برای همگی یک زندگی سرشار از حس خوب و سلامتی و خوشی ارزو میکنم شمام اگر امضامو خوندین یک ارزوی قشنگ برام بکنید اگر تونستید به خودمم بگید چه ارزویی کردید😁 ( من یک دختر مجردم اون تاپیک شوهر بیشعور مربوط به یک کاربر دیگست) اگر جایی خواستید درد و دل کنین و کسی نبود منو تگم کنین من هستم🙈

اول اینکه این اقا داره چهل ساله میشه شور و شوق دختر بیست ساله ای مثل تو رو نداره دوم اینکه شما تازه میخوای زندگی جدیدی شروع کنی برات تازگی داره اما ایشون زندگی دومشه و تجربه طلاق داره سوم اینکه از خودش نباید بپرسی علت طلاقش چیه برو تحقیق کن محل کارش خونشون شماره اون زنه رو بگیر بپرس چرا جدا شدن عجولانه تصمیم نگیر 

خیلیا اختلاف سنی دارن یه سری خوشبختن اوکین باهاش یه سری دیگه مینالن میگن درک نداریم تفاهم نداریم فلانیم و اینا

اما یادت باشه این اقا میگه خوشبختت میکنم همش حرفه خیلی از این حرفا زده شده ولی کیه که انجامش داده

من نمیگم حتما به مشکل میخوری حرفم اینه همه جوانب رو در نظر بگیر خوب تحقیق کن اگه مثبت بودی حق شغل اینا هرچی که حقته ازش بگیر

2740

[QUOTE=333638352]بیخیالش  شو  اختلاف سنیتون خیلیه  دنیا هاتون در اینده شبیه هم نیست و به مشکل میخوری ...[/QUOTEبا این حال مسئله این هست چطور بگم نه چون تا الان همه چی رو جوری پیش برده که من میخواستم کاری نمیکنه که ناراحت شم چطور بگم منصرف شدم

[QUOTE=333638352]بیخیالش  شو  اختلاف سنیتون خیلیه  دنیا هاتون در اینده شبیه هم نیست و ...

بگو من نمیخوام حس میکنم دوستت ندارم.

همین و تمام 

بگو حال دلم کنارت خوب نیست

اول اینکه این اقا داره چهل ساله میشه شور و شوق دختر بیست ساله ای مثل تو رو نداره دوم اینکه شما تازه ...

حرفات کاملا درسته عزیزم بااین دلایلی که اوردی واقعا بیشتر راغب شدم بگم جوابم منفیه.به قول شما خیلیا میگن خوشبختت میکنم و فلان اما همش حرفه نمیدونم اما دعا کن برام همونی که صلاحمه اتفاق بیوفته 

دروغ بگم؟ واقعا دوستش دارم 

خب 

بگو اختلاف سنیمون زیاده عقلانی نیست! 

حرفات کاملا درسته عزیزم بااین دلایلی که اوردی واقعا بیشتر راغب شدم بگم جوابم منفیه.به قول شما خیلیا ...

انشاالله هرچی خیره برات رقم بخوره حیفه جوونی هنوز فرصت داری تو هنوز ازدواج نکردی چرا باید شوهر کنی یه مردی که زنش طلاق داده مگه مجبوری

2706