2733
2734
عنوان

شوهربیشعورم مسخرم میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 942 بازدید | 46 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خیلی درد دارم راهکاری برا بهبودش هست؟

یه حوله رو با اتو گرم کن بزن ب لپت  ورمش  می‌خوابه 

یادمان باشد اگر خاطرمان تنها شد/ طلب عشق زه هر بی سروپایی نکنیم🙃🤌🏻میگه حسش نمیاد.حسش نمیاد ورزش کنم،کتاب بخونم ،به خودم برسم ،کار کنم ، درس بخونم،بیرون برم. خب معلومه که حسش نمیاد!!مگه آسونه که حسش بیاد؟یعنی کلا میخوای به بطالت بگذرونی که حسش بیاد؟خب بشین تا بیاد. نمیاد دوست من نمیاد.گاهی وقتا آدم باید خودشو مجبور به استارت یه کار کنه باید خودشو مجبور به پا شدن و دوباره ایستادن بکنه.اصلا فرق آدمای ضعیف و قوی همینه.اصلا درمان افسردگی و اضطراب همینه.باید خودتو مجبور کنی پاشی و استارت یه کاریو بزنی.نگو نمیتونم.نبستنت به تخت و مجبورت نکردن صبح تا شب توی سوشال مدیا باشی و بخوری و بخوابی که بهانه نیار پاشو برای یکبار توی زندگیتم که شده خودتو مجبور به انجام یه کاری کنی نتیجش صد از اینی که هستی بهتره حالت خوب میشه بهت قول میدم:)
2742
با تو شوخی نکنه با کی شوخی کنه بگو بیاد با من شوخی کنه

نه نه نه غلط کرده😂💔

وقتی‌لایك‌میکنم‌جوابتو‌نمیدم‌یعنی‌نظرت‌برام‌اهمیتی‌نداره‌پس خودتو‌خسته‌نکن!😂🤌🏻
حتما جای شوخی باید جدی....

خیلی درد دارم لطفا راهنماییم کنین چکارکنم😔😭

2740
رفتم امروز داروخانه بم گف اموکسی سیلین با مترونیدازول همزمان بخور الان دوبار خوردم ببینم چی میشه خیل ...

اخه با دوبار که فایده نداره هر ۶ساعت باید بخوری شاید یه هفته طول بکشه تا ابسه بترکه.الان اگه‌دکتر هم بری کاری نمیکنن چون عفونت داره و اگه بکشن یا کاریش کنن عفونتش تو خونت پخش میشه

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
اخه با دوبار که فایده نداره هر ۶ساعت باید بخوری شاید یه هفته طول بکشه تا ابسه بترکه.الان اگه‌دکتر هم ...

وای بمیرم راحتشم 💔خسته شدم

عزیزم آرد باقلا بریز رو‌آبسه جمع میشه 

یا آرد گندم اگه محلی باشه دگه بهتر 

رب انار هم خوبه یه کمی میسوزه ولی خوب میشه.

🖤  پسرعزیزم ،به پهنای صورت برات گریه کردم غمو هدیه کردم به قلبم برات نذر کردم بمونی تا تسکین شه دردم 🖤همیشه یه زخمی باهامه که هیچ وقت دیگه خوب نمیشه،کسی جات نمیاد چون اینقدر مثله تو محبوب نمیشه🖤چجوری تونستی نمونی تا من اشک نریزم ،خدا دید که مردم تا گفتی خدافظ عزیزم🖤
وای بمیرم راحتشم 💔خسته شدم

😑 پس جای من بودی چیکار میکردی.سه تا دندون عقل نهفته دارم باید دربیارم.نزدیک ۵،۶ تا پرکردنی دارم یه جرمگیری هم باید بکنم چون اوضاع دندونام خیلی داغونه

یک ریال پول درست وحسابیم ندارم لااقل به خودم برسم.😞

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
2706